Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka annak aki az exeiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka annak aki az exeiről rosszakat mond?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta az exe bolond volt, aki meg is ütötte őt. De mégis a barátomat tiltotta le egy pár exe, az okát nem tudom miért. Meg ismerkedett nőkkel előttem, akikről azt mondta, hogy kis k....k, és hogy őket nem tudta megb.....szni, de valakinék sikerült azt elérnie, hogy leszopja.
2021. okt. 24. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem azt mondta az exe épp úgy hisztizett, mint én.

Nem szoktam vele csúnyán beszélni, de ha valami nem tetszik kinyilvánítom.

2021. okt. 24. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbsegi komplexusos nőgyűlölő. Nehez lesz mellette a sorsod sajnalom:(
2021. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alpári emberektől engem kiráz a hideg.
2021. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még most hagyd ott.
2021. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Komplexusos.

Egészséges lelkivilágú ember nem érzi szükségét annak hogy "köpködjön" arra akivel összeállt,mert az rá sem vet jó fényt.

Olyan ez mintha megennéd a kaját pl egy étteremben,aztán hangoztatnád,hogy milyen sz.r volt.

2021. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!