Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálom rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy 2 éves párkapcsolat, amiből most szakítás lett, mert párom féltékeny a gyerekeim apjára, mert az 2x ki akart velem bekulni a nyáron, de én nemet mondtam. Most szakított velem párom, mert, hogy én nem ignoráltam a gyerekek apját. De ha én ignorálom, akkor sehogy se tudná tartani a kapcsolatot a gyerekeivel, mert még kicsik. A kapcsolattartás annyit jelent, hogy 1-2 hetente felhívja őket, havi 1x meg elviszi őket. Ezek előtt szokta kérdezni, hogy mikor hívhatja őket, vagy megírja, hogy mikor jön értük. Ezenkívül semmit nem beszélünk, nem is akarok. És párom mégis veszekszik még amiatt is, hogy ennyit beszélek a kicsik apjával, de ez sajnos muszáj, pedig én is utálok vele beszélni. Párom szerint megcsalom őt exemmel, meg stb. Holott megmondtam exembek, hogy soha nem lennék vele már. De párom nem bírja felfogni, és elhord mindennek emiatt. Már nagyon nem bírom elviselni ezt a helyzetet. Én csinálok valamit rosszul? Ti mit tennétek a helyemben?

2021. okt. 25. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Te semmit nem csinalsz rosszul

A parod az aki rosszul csinalja


Nagyon egyszeruen mond meg neki h ha nem bizik benned akkor lelephet de a kapcsolattartas a gyereknek fontos es az is h az apjukkal tudjak beszelni a gyerekek miatt.

Ha nem tetszik mehet ...

2021. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%

Abba gondolj bele ha ő beszelgetne az exxel mennyire esne zokon.??

Szerintem neked sem esne jól….

2021. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem esne jól, de én nem beszélek vele! Havi max 3x telefonál a gyerekekkel az apjuk, annyit szokott írni, hogy hívja őket, én meg írom, hogy oké. Semmi más. Szerintem ebben semmi nincs, mivel köteles vagyok biztosítani, hogy tudjon kapcsolatot tartani a gyerekekkel.

Ha páromnak lenne gyereke mástól, én fel bírnám fogni, hogy beszélnie kell a gyerekkel, és mivel még kicsi, csak az anyján keresztül tud. Nyilván más lesz majd a helyzet, ha nagyobb lesz a gyerek és lesz saját telefonja, vagy ha megtanul írni stb...

2021. okt. 25. 08:29
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
2: világosan leírta, hogy nem beszélget vele. Elolvasta egyáltalán?
2021. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" elhord mindennek emiatt."

Mert beteg, azért. Gyerekeid vannak az exedtől. Igen, míg fel nem nőnek, kénytelen vagy vele kapcsolatot tartani. Nem tudom, ebben mi olyan extra.

Én is elváltam, enyém már 13, de attól még kell beszéljek az apjával és igen, fel szoktam hívni ha bármi olyan van a gyerekkel megbeszéljük - iskolai dolgok, fegyelmezetlenség, szünetekben hogy legyen, mikor jön érte, vegyünk neki felesben télikabátot, sőt... mikor jön a gyerekért, autóból kiszáll, rágyújt és beszélgetünk. Csak úgy. Pl új kapcsolatából született kisbabájáról szoktam érdeklődni hogy van. Melóról is beszél néha. Gratulált az eljegyzésemhez, részvétet nyilvánított, mikor a vőlegényemnek meghalt az anyukája.

És a vőlegényem ezekre abszolút nem féltékeny. Ahogy én sem az ő exnejére, mert nekik is vannak gyerekeik. Ha nem lennének, ők se beszélgetnének.

Míg fel nem nőnek, lesz mit megbeszélni.

2021. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot csináltál rosszul, hogy nem szakítottàl vele hamarabb.
2021. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csinálod rosszul.

Nem tudja feldolgozni hogy más is van az életedben nem csak ő.

Jobb ha hagyod elmenne.

2021. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad ezt az embert. Beteges feltekenyseggel csak mergezi a kapcsolatot
2021. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben kibékülnék a gyerekek apjával!!!!!!!!!!!!!!!
2021. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Béküljön ki, persze, hisz a földön ezen a két hapsin kívül úgysincs több. Ja.
2021. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!