Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Minden nagyképűség ellenére mondom jó pasikkal hozott össze a sors eddig. Volt 6 éves, fél éves, pár hónapos kapcsolataim. Szépnek látom magam, vonzódtak is hozzám és elöntötte az agyukat a rózsaszín hormonfelhő, majd mindegyik kivétel nélkül kifelé kacsingatott a kapcsolatból. Flörtöltek mellettem, megcsaltak.

Mindegyik meg volt elégedve velem az ágyban, lehet velem beszélgetni kb mindenről. Megfogom a pasikat, de megtartani képtelen vagyok. Mit csinálok rosszul?


2018. ápr. 18. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Személyiségbeli gondok
2018. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem hogy szükség volna bármit is rosszul csinálnod ehhez. Lehet szimplán a pasiidból hiányzott a hűség.
2018. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, nem azokkal jöttél össze, akik hűségesebbek.
2018. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg úgy érzed, hogy az volt a probléma, hogy nem tudtad őket megfogni és nem ők voltak félrelépő típusok, akkor a személyiségedben lehet valami. Engem pl. elég hamar megkedvel a lányok egy része, én is érdeklődöm, aztán egy idő után megunom őket. Egyszerűen a szép külsőn kívül nagyon kevés lány tud valami extra pluszt adni. A jelenlegi lány, akivel elég jól alakulnak a dolgok pl. olyan humorral rendelkezik, amilyet eddig rajta kívül egy lánynál sem láttam.
2018. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt pár nagyon szép lány ismerősöm, de miután megismertem őket jobban, azóta kb elönt a harctéri ideg, ha meglátom őket.

Vagyis van az a jellembeli tulajdonság, amit a legtökéletesebb külső sem tud lefedni, sőt, nagyon is kevés hozzá már.

2018. ápr. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Buta vagy, unalmas vagy, esetleg elviselhetetlen a természeted.
2018. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan szép lányt, akiről senki nem hitte el, hogy komolyan meg tudja tartani, ezért rövid idő alatt leléptek... bár a 6 év azért más eset.
2018. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű tucatlányokkal van tele a világ. Apropó, konditeremben vizesedett, tetkós, 18 éves szedett szemöldökű "kislányokkal" szintén. Jujjj, és nem érti meg egymást a két nem. Aztaaa...


Elmondom mi a probléma: Egy ostoba fogyasztói társadalom marketing és média reklámjain lassan felnőtt egy fiatal generáció. A lényeg a külső, az, hogy milyen szuper brand-et építesz magadról a közösségi portálokon. A kapcsolatokra sem a minőség a jellemző, hanem a mennyiség. Ráadásul rengeteg a csonka család, a pénzért teperő vállalkozó apuci/anyuci, sem férfi, sem női mintát nem látnak a gyerekek. Átveszi a "nevelést" a média, a profitorientált marketingre épülő biznisz ágazatok. A fiatalok azt hiszik menők, mert ostoba trendeket követnek. Viszont a lényeg az elmarad, azaz a tiszteletet, az alázatot, a barátságot, az önfeláldozást...stb. már hírből sem ismerik. A párkapcsolatokra is jellemző az egoizmus, a lényeg a fiúknál a dekoratív lány, aki minden szexuális aberrációra kapható. Viszont a fiúk legyenek magasak, izmosak, amolyan modell alkatúak. Persze autó, pénz az meglegyen. Tökéletesen le van modellezve a külvilág, a csillogás és a fény a lényeg, a mögöttes tartalom már nem fontos, mert 5 perc alatt le lehet cserélni a megúnt árucikket egy másikra. Kedves kérdező! Az van, hogy te is csak egy árucikk vagy a piacon, és valószínű az is maradsz. 100% hogy már megszoktad a "jó pasikat", viszont ezek hetente megkapják a következő dögös csajt. Te választottad ez az életed, próbáld meg élvezni. Hál' Istennek én csak egy átlagos férfi vagyok, a feleségem is átlagos külsővel rendelkezik, viszont megvan mindenünk, boldogok vagyunk. A szépség átka a felszínesség és az önértékelési zavar.

2018. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8.! Köszönöm a válaszod, mélységesen egyetértek veled.
2018. ápr. 19. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Felül választottál túlságosan, ez az oka. A jó pasik nem csak téged akarnak megdugni.
2018. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!