Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasid 500 ezret keresne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid 500 ezret keresne, te pedig 300-at, kérnél tőle kis (!) anyagi segítséget, hogy könnyebben élj? Vagy úgyis ad, ha tényleg szivén viseli a sorsodat?

Figyelt kérdés
köszi!

2021. okt. 25. 08:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem kérnék! Ha nem jössz ki abból, amit keresel, akkor keress jobban fizető munkahelyet vagy vállalj másodállást.
2021. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Többet keresek jóval, mint a barátnőm, némileg több anyagi terhet is vállalok, mint ő, nekem ez így természetes.
2021. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha arra gondolsz anyagi segítség alatt, hogy pótapuciként adok neki hébe-hóba zsebpénzt, na azt nem. Van saját keresete stb. Számlákba, kajába én fizetek bele többet, ennyi.
2021. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
8%

Együttélésnél alap, hogy a pasi többet rak a kalapba.


Ha meg barátnő vagy, vagy szexpartner, akkor meg keress FÉRFI partnert, ne xarrágó csicskát!

2021. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ez a felállás, a párom jóval többet keres nálam. Miért kéne pénzt kérném tőle, ill. milyen jogon kéne neki engem pénzelnie? Van fizetésem, abból élek.

Ha kevesled a pénzed, akkor keress másik munkát, ahol többet adnak. De ne akarj a más pénzéből "könnyebben" élni.

Mi az, hogy "vagy úgyis ad"? Miért kéne adnia? Mert te vagy a nő?

2021. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

Na tisztázzuk!


Ki/mi a "PASID"? Férj? Kani? Élettárs? A srác a melóhelyről, aki néha ott alszik? A 4 gyereked apja?

2021. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem olyan jelentős anyagi különbség. Gondolom étteremben úgyis ő fizet meg általában ugrani fog, hogy ő fizessen, talàn kicsit gyakrabban hagyom, ha épp úgy jön ki 1-1 hónap. De azért 300-ból egy személynek meg lehet élni, rakjon el havi 300-at és gyűjtsön lakàsra én meg 100-at rakok el és ugyanúgy élünk.


(Ha meg zsugori, aki számolgatja a pénzt, akkor nem egymàst keressük, nálunk a családban mindenki nagyvonalúbb ennél).

2021. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem kérnék. Örülnék, ha egyáltalán 300-ból életnék. Nem tudom, mit kell ettől jobban élni.
2021. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
1,5 éve az élettársam.
2021. okt. 25. 09:32
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Franc se tudja, mi 16 éve vagyunk együtt, nálunk közös kassza van, közös bankszámlával. Elutaljuk amiket el kell, aztán félreteszünk, a maradékból meg élünk. Nálunk ez sosem volt téma. Volt, amikor a feleségem keresett jobban, most én keresek jobban. Nem számolgattuk, hogy ki mennyit miből.


A nagyobb kiadásokat meg úgyis megbeszéljük, mert együtt élünk, nem egymás mellett.

2021. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!