Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem szakítani akar? Töb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szakítani akar? Többi lent

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy én szerintem szakítani akar, csak nem meri meglépni, ezért tő mondatokba ír, ha azt írom, hogy szeretem akkor arra az a válasz, hogy én is téged.

Direkt játszik arra, hogy én szakítsak vele a viselkedése alapján?

Nem igazán érdeklődik irántam és kissé hideg, tegnap is kérdeztem, hogy menjek e fel délután erre ő fáradt vagyok, pedig egész este fent volt.

Szerintetek ?


2021. okt. 25. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2021. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ő a csávó? Akkor nem.


Ha szakítani akarunk, akkor közöljük, hogy szakítunk. Ennyi.

2021. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Na-na mamár vannak nagyon sok, csávok akik olyannok mint a nők személyiségileg, sőt vannak akik még kényesebbek mint a nők.


Kérdező szerintem ennyiből még nem biztos hogy szakítani akar.

Kérdezd meg hogy lenne-e kedve veled moziba menni, ha nincs előre láthatólag terve veled közös programra akkor fix szakítani akar, de ha van veled hosszú távú terve akkor nem, csak fáradt tényleg és ennyi.

2021. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs kedve mozizáshoz, akkor szakítani akar? Húha... Biztos én vagyok a bonyolult? Xd
2021. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha nem érdekelnéd, annyit sem válaszolna, hogy én is téged. Ennyi alapján egyáltalán nem biztos. Tisztázni kéne vele, nem a Messengeren, hanem élőben.
2021. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Uncsi lett a kapcsolat? Keress valami hobbit, vagy mond meg neki nyíltan, hogy nem elég a dráma az életedben.
2021. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# ijj kényes témákat feszegetsz. Hobbiból együtt levés? Mexokás? Kell a feszkó 😬
2021. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ennyiből nem lehet megmondani, de valamiért felmerült benned a kérdés. Így van esélye. Kérdés inkább a mikor.
2021. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!