Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeret, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, akkor miért nem akar szakítani? Vagy csak én nem lennék elég jó?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem foglalkozik velem eleget. Ha írok neki, és várnám a választ, akkor mindig jóval később ír vissza. Mikor mellettem van, akkor sokszor elfordul tőlem, és kihívő női ismerősök képeit nézegeti. De ha én pl. valami okból kifolyólag lerakom a telefont, akkor kérdezgeti, hogy miért, és hogy biztosan azért raktam le a telefont, nem azért, mert leakarom rázni. Amikor én akarok vele találkozni, akkor sose jó neki, de mikor ő akar velem találkozni, akkor nekem jónak kell lenni az időpontnak. Csúnya, trágár szavakat is használt már felém, pedig én előtte nem is beszéltem vele trágár módon, nem is szoktam általában trágárul beszélni a hétköznapjaim során. Azt mondja elegem van belőlem, mikor mondom neki, hogy akkor szakítsunk, akkor meg ha nem írok neki, akkor meg hívogat.

Egyszer azt kérdezte tőlem, hogy kösse fel magát, mert biztos ezt szeretném. De csak viccelődött. Most nem rég pedig állítása szerint megcsúszott a lépcsőn részegen, és nagyon csúnyán lehorzsolódott a lábáról a bőr. Azt mondta ez is az én hibám, mert nagyon felidegesítettem.


2021. szept. 7. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen idiótától szabadulni kell sürgősen. Ez nem szerelem a részéről az biztos. Hogy mi az azt nem tudom.

Ha valakit szeretek akkor visszaírok amint tudok, nem trágárkodok és nem sz.arom le látványosan.

2021. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor minek vagytok még együtt?
2021. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azt kérdezném, hogy ilyen gané viselkedés után te miért nem akarsz vele szakítani?
2021. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor mondom szakítsunk, akkor mindig visszakozik, hívogat engem.
2021. szept. 7. 10:45
 5/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

Miért van együtt veled? Mert még mindig könnyebb, olcsóbb téged tartani, mint új barátnőt, új puncit keresni. Képzeld el, az új barátnőd be kell cserkészni, meg kell hívni egy csomó mindenre, el kell vinni ide-oda, aztán esetleg hónapok múlva lesz is valami.

Téged pedig akkor hív, amikor csak szeretne...

2021. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
95%

Nem szeretek ilyet mondani, de egyértelmű, hogy csak azért van veled, mert pont nem talál jobbat. Ez nem a te hibád, de ne számíts rá, hogy vele bármi komolyabb dologra van esélyed, teljesen kihasznál. Amiket írsz, az egy kifejlődőben lévő, bántalmazó kapcsolat ismérve: öngyilkossággal való fenyegetés, bűntudat ébresztés, degradálás, egyoldalú rendelkezésreállás.


És senkitől se tűrd el, hogy trágárul beszéljen veled. Beszéljen így a saját anyjával, apjával, de ne veled. Hajtsd el a bánatos francba. Ezt teljesen komolyan mondom. Ebből a kapcsolatból neked csak bánat és szenvedés teremhet.

2021. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi akadályoz abban, hogy megszabadulj tőle? Nem fenyegetni kellene vele, hanem megtenni!
2021. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Fogj egy papírt, függőlegesen oszd ketté egy vonallal. A bal oldalán felülre írd oda: Jó, a jobb oldalára felülre: Rossz. Most kezdd el felírni a bal oldalra, mi az ebben a kapcsolatban, ami neked jó. Pl. - nem vagyok egyedül - néha kedves, a másik oldalra pedig azt, ami nem jó, pl. - nem elégít ki - önző - trágár - nem tisztel. A végén add össze hány jó dolog van, és hány rossz, alulra írd oda összesítve. Ha több a jó, maradj. Ha több a rossz, rúgd ki.
2021. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
ez egy pszichopata. Nem kifogás, hogy visszakönyörgi magát. TANULJ MEG NEMET MONDANI!Menekülj, amíg lehet, mert bár te a sz@r közepén ülve nem veszed észre a helyzetedet, de elárulom: éppen most teszed tönkre az egyelen, becses életedet...
2021. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
#4: És? Neked nincs saját akaratod? Ez egy újabb erős ok a szakításra.
2021. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!