Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békíthetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békíthetném meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Hétvégén elmentünk szórakozni a bnőmmel és amíg italért mentem rámászott egy hapsi és alányúlt.

Amikor odaértem ezt láttam szóltam neki hogy együtt vagyunk, de szerintem direkt szemétségből még egyszer belemarkolt a seggébe és úgy ment el.

Bevallom őszintén nem akartam verekedni mert nagy darab fickó volt és nem éreztem úgy h nyerhetek, de azóta a bnőm teljesen hideg velem és flegma.

Rögtön mondta h miért nem raktam helyre, de nem vagyok egy Van Damme. Nem tudom most mit kéne tegyek.... Kérjek bocsánatot?


2021. okt. 26. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

a barátnőd meg mindezt hagyta? Kamu szagú történet


na mindegy; nem védted meg, nem tud rád számítani. Sokáig már nem lesz a barátnőd. Nem verekedni kell ilyenkor, hanem határozottan fellépni, közéjük állni.

2021. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elvileg csak akkor nyult alá amikor odaértem. Legalábbis ezt mondta.
2021. okt. 26. 10:46
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Egy no kajak csak magara szamithat, mar a palijara sem:D
2021. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Senki nem mondta hogy verekedned kell... de nem is sorsára hagyni a nőt
2021. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ti könnyen beszéltek nem ti voltatok ott. Ha beleállok úgy ahogy az első irja tutira kapok párat. Direkt provokalt. Olyan kajra volt a csávónak mint a nyakam.
2021. okt. 26. 11:16
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

és akkor mi van? 1 héten belül gyógyúl, ha meg nem, akkor bíróság majd lerendezi. Egyébknét meg ezért vannak biztonságiak minden szórakozóhelyen.

Látod, pont itt a baj; lementél kutyába és hagytad, hogy fogdossák a barátnőd, csak nehogy bajod legyen.


Normális férfi két véreb elé is inkább kiállna, minthogy a párját támadják meg (legalábbis én ezt tettem). Ez alpavető ösztönszerű cselekedet. Belőled hiányzik sajnos.

2021. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Hat figyelj, en "tokos" csaj vagyok, az ilyet.el tudom intezni egyedul is, vagy szimplan segitseget kerni mastol, aki ott van, de ezen en is megsertodnek. Nem azt mondom, hogy neki kellett volna mennek a pasinak, de azert minimum beolvasni neki es kozejuk allni hatarozottan. Eleg beszari vagy, ezzel azt mutattad a baratnodnek, hogy nem szamithat rad, ha baj van, mert te inkabb vegig nezed, ahogyan zaklatjak, csak ne kelljen konfliktusba kerulnod.
2021. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk én nőként az ilyeneket magamnak is meg tudom oldani, érdekes nem szokott csak úgy rámmászni és alámnyúlni senki, (legalábbis ha nem akarom).

Ettől függetlenül te is lehettél volna tökösebb, de ilyen esetben vagy a csajnak kell határozottan pattintania, vagy ha rá nem hallgat, akkor szólni a biztonságiaknak. Azért egy szórakozóhelyen sem úgy van, hogy a nők beleegyezése nélkül lehet őket markolászni meg fogdosni. Legalábbis én egyedül is szoktam bulizni menni, és mindig megoldom az ilyen esteket pasi nélkül is.

2021. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Amíg olvastam nekem egyáltalán nem az jutott eszembe hogy verekedi kellett volna. Még is minek ha szóvá tetted neki hogy foglalt és elment? Nem értem a nőket pedig nő vagyok. Szóval én azon vagyok kiakadva hogy mindezt a csajod hagyta. Neki kellett volna elzavarni vagy pofont adnia. Szerintem ez neked megalázó hogy hagyta magát a csajod. Nem kérnék bocsánatot és át ia gondolnám a kapcsolatot hogy az ilyen hagyná e magát megdugni is ha te nem mész vele bulizni?
2021. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta azért hagyta mert mdg volt ijedve. Amúgy meg nem hagyta volna és meg is próbálta eltolni de sokkal erősebb volt a fickó.

Amúgy meg nincs minden saorkban egy biztonsági. Kb ajtóban álltak ketten amit láttam mi meg bent voltunk a tancteremben.

2021. okt. 26. 12:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!