Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan békíthetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békíthetném meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Hétvégén elmentünk szórakozni a bnőmmel és amíg italért mentem rámászott egy hapsi és alányúlt.

Amikor odaértem ezt láttam szóltam neki hogy együtt vagyunk, de szerintem direkt szemétségből még egyszer belemarkolt a seggébe és úgy ment el.

Bevallom őszintén nem akartam verekedni mert nagy darab fickó volt és nem éreztem úgy h nyerhetek, de azóta a bnőm teljesen hideg velem és flegma.

Rögtön mondta h miért nem raktam helyre, de nem vagyok egy Van Damme. Nem tudom most mit kéne tegyek.... Kérjek bocsánatot?


2021. okt. 26. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy igazi férfi akkor is megpróbállja megvédeni a barátnőjét ha 100% alulmarad! Ha alul maradsz és férfiasan tűröd, a tömeg rakta volna kibazt a nagydarab pasit, hogy mégis mit képzel magáról.
2021. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Megmondod neki, hogy nagyon sajnalod, de megijdetel es nem tudtad hirtelen, mit kell tenni.

En is csalodott lennek.

Igerd meg, hogy legkozelebb hatarozottabb leszel, es legyen is ugy! Na es ha az ajtoig kell menni a biztonsagi orert?? Akkor odamesz, szolsz a barpultnal, teszel VALAMIT. Normalis helyeken kidobjak az ilyet.

A multkor egy no feljelentett egy pasit az utcan egy markolasert - ebben is tamogathattad volna a baratnodet, felajanlod, hogy feljelentest tesztek kozosen.

2021. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy semmikepp nem verekedest kellett volna kezdeni, elozo voltam.
2021. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát baszki, nő létemre anno egy elmebeteg bokszoló faszit küldtem el a k*rva anyjába aki a szemem láttára pofozgatta egy rokonom. Szorult az ökle a dühtől, de abban a pillanatban még provokáltam volna tovább is, mert egyszer kellett volna megüssön, robbantam volna. Az adrenalin dolgozik ilyenkor helyetted is, főleg ha olyanról van szó akit szeretsz. Nem egy sikátorban tűztetek össze, még szemtanúid is lettek volna. Mérlegelj legközelebb, neki nagyobb vesztenivalója lett volna, azért provokált mert látta hogy viszakozol az összetűzéstől. Acélozd meg a tekinteted, tedd helyre szóban, ne hagyd magad. Odébb áll, ha eljut a tudatáig, hogy nem megy semmire a kis akciójával.
2021. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ti nagyon kemények vagytok. Azt kívánom nektek h kerüljetek hasonló helyzetbe. :)
2021. okt. 26. 22:16
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig együttéreztem veled kb, mert nem várnám el, hogy feltétlen tettlegességgel, verekedéssel védjenek meg egy ilyen helyzetben. De a legutóbbi kommentjeid alapján tényleg szimplán balf.asz voltál.

Ha nincs biztonsági, akkor legalább a bárpulthoz odamenni, szólni, hidd el, a szórakozóhelyek sem szeretik az ilyet, úgy kidobják hogy lába sem éri a földet. Te sem verekedni nem mersz, sem a személyzetnek szólni, erre nehéz mit mondani. Én is keresnék új partnert, ha a jelenlegiben ennyi spiritusz nem lenne.

Nőként, ha egy barátnőmmel történik ilyen, akkor sem hagyom. És igen, mi mind ilyen kemények vagyunk, mert muszáj annak lenni, különben kihasználja a sok vadbarom, és zaklat. A fenti eset meg megmutatja, hogy mennyire számíthat az ember akár a saját pasijára is, hogy megvédi. Semennyire. Úgyhogy nőként keménynek kell lenni ilyen szitukban.

2021. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

#15: mert ez olyan durva helyzet volt? Velem történt, hogy erdőben túrázva két nagyméretű kutya (egy kuvasz, másikat nem tudom) rohant felénk ugatva. Rögtön beállítam a randipartnerem elé (aki egyébként hátulról belém kapaszkodott utána, mert félt). Ott nem volt biztonsági, nem volt emberi ész sem, hogy időben abbahagyják mielőtt komoly baj lenne. Mégsem mérlegeltem, hogy mit kéne tenni...

Beszari vagy! Állítom, hogy életedben nem ütött még meg senki. Jót tenne pedig...

2021. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Interneten nagy hős mindenki.
2021. okt. 27. 19:51
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Alám is nyúltak már, törött ujjal végezte a csávó. Ennyi. Pechje van, amiért járok önvédelmire és nem haboztam hátratörni a kisujját. Így járt.


A csajod kezdjen el ilyen edzésekre járni, mert ha ijedt kisnyusziként lapít, akkor még jópár hasonló idiótába fut majd bele.

2021. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!