Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy képzelte ezt a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy képzelte ezt a srác, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt megismerkedtem egy sráccal, akinek van élettársa és egy kissé problémás gyermeke, aki hiperaktív is. Egy ideig csak online beszélgettünk, de már párszor találkoztunk is. Kiderült, együtt is él a nővel, tehát nem egy független és társát kereső férfiről van szó sajnos. Azonnal abba akartam hagyni vele, nem akarok belebonyolódni jobban. Mire ő azzal jött, már 2 éve is rossz volt a kapcsolat, mindenképp kilép, költözzünk össze. Nekem meg ez a gyors. Őszintének tűnt, de valahol mégis azt érzem, nem tud ő lezárni egy 8 éves kapcsolatot, ahol pontos napirend van meghatározva a gyermek ellátását és felügyeletét illetően. Nyugodt egy percig nem tudnék lenni belül, hogyan is lehetnék, ha az az ember, aki felé már vannak érzelmeim, mással él - akihez tartozik a gyerek miatt …

(30 vagyok, ő 32)


2021. okt. 26. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Sokan keresnek szeretőt és az eget is lehazudják.

Dobd ki.

2021. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, egy összeköltözéshez több kell. Szerintem, csak kapni akar az alkalmon és menekülni otthonról. Én óvatos lenneék ahelyedben, mert szerintem szexre jó leszel neki, illetve nálad lakjon, de tulajdonképpen, nem te kellesz neki, hanem csak a lehetőség.
2021. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem olyan régen belekerültem én is ebbe a helyzetbe. Hónapokig sírtam miatta...

Mihamarabb lépj tovább!

2021. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Aztan te bajlodnal a hiper gyerekével apás napokon heteken? Vagy hogy?
2021. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Most komolyan ez volt a legjobb anyucival meg a fogyatékos gyerekével??

Komolyan egy 30-as nőnek egy szikra önbecsülése sincs és mindegyik ennyire mélyen ostoba??? Költői kérdés...

Úristen dobd már ki a francba....

2021. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Fú de tróger az ilyen FFI

Meg is van piaca , látjátok

2021. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Melletted is ismerkedne, ahogy talál jobbat le is lép..
2021. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy képtelen magát ellátni és csak akkor lépne ki, ha talál egy másik balekot a felesége helyett, aki főz rá, most rá, takarít utána és persze a gyerekére is, aki időként majd nála lesz.
2021. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Kétségbeesetten próbál menekülni a felelősség elől. Ott akarja hagyni a problémás gyereket az asszonyra, ő meg vissza se néz. Persze egyedül, miután kicsengette a gyerektartást, már nem tud fenntartani egy albérletet. Így praktikus lenne neki egy buta liba, akihez egyből odaköltözhet, és elég csak beszállni a rezsibe. Lesz meleg kaja, meleg punci, kölyök viszont nincs.

Csodálatos jellem ez a férfi! Két kézzel ragadd meg! Összeilletek!

2021. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy a kegelesebb kes a fiokban, ugye? azok utan, hogy kiderult, hogy noje van, meg szobaallsz vele? ugy hulyit teged, ahogy csak tud. nem akar ez veget vetni semmilyen kapcsolatnak, ha megis, akkor csak azert kellesz neki, mert egyedul nem tudna egy lakast fenntartani, kell valaki, akivel felezhet.
2021. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!