Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm találkozni akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

A barátnőm találkozni akar a volt barátjával. Ezt hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
A barátnőm, egy kis faluba járt ki 14-15 éves korában a papájához, azt mondta, hogy egy régi barátja. (nem jártak). Az anyja nem engedi el otthonról más fele, csak hozzánk. Ma ezt kérte a barátnőm:''Tudom, hogy ki leszel akadva, de valamit szeretnék kérni. A régi barátommal szeretnék találkozni holnap. Anyumnak azt mondom, hogy nálatok leszek, mert amúgy nem engedné meg.'' Azt mondtam neki, hogy jó. Én bízok benne, nem csalna meg. Szerintetek jól reagáltam le?

2015. ápr. 17. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocs de nem vagy komplett lol
2015. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. ápr. 17. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért nem engedi az anyja? És miért lennél szerinte kiakadva, ha elvileg nincs mitől tartanod? Nem gyanus ez neked kicsit sem?


Egyébként én mindennél jobban szeretem a páromat, de hazudozásban nem lennék partner. Beszélje meg ezt az anyjával, ez az ő dolguk, te meg ne folyj ebbe bele.

2015. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szívességet tettem neki.. Mert szólt, és megbeszéltük. Ez így tiszta. Nem csal meg. Amugy is egy régi barátjával miért ne találkozhatna? Néha szoktak..
2015. ápr. 17. 19:09
 5/15 A kérdező kommentje:
A hátam mögött is tudná ezt hazudni az anyjának, hogy ide jön. Holott nem.
2015. ápr. 17. 19:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy szinte minden nap találkozunk, úgy, hogy másik városba járunk suliba.
2015. ápr. 17. 19:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha elmondta neked meg szívességet kért tőled akkor szerintem nincs miért aggódnod, mert ha meg akarna csalni akkor nem is említi neked a dolgot, meg gondolom neked is vannak csaj haverjaid, szóval neki miért ne lehetne. Jól reagáltad le a dolgot, de ne kezdj el féltékenykedni, nincs miért :D
2015. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Én is így érzem. Akkor alapból se mondta volna el
2015. ápr. 17. 19:32
 9/15 A kérdező kommentje:
''Tudom, hogy ki leszel akadva'' ezt azért mondta, mert tényleg sok dologból ügyet szoktam csinálni, meg kicsit depis vagyok ha egy nap nem találkozunk.
2015. ápr. 17. 19:33
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként kicsit furi, hogy ugye 2től 7ig szokott itt lenn, mert délelőtt tanuk. Holnap is addig lesz, csak nem velem, hanem azzal a gyerekkel. Nemrég meg azt írta, hogy a 11órásival jön be, mert hogy itt a városba el kell intéznie valamit.. megkérdeztem, hogy mit? aztmondta, hogy mindegy.
2015. ápr. 17. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!