Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50- 60 évesen, hosszú házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50- 60 évesen, hosszú házasságban- kapcsolatban, mit tegyen az ember, ha a párjának már nagyon lecsökken bizonyos közös programok iránti igénye?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Felejtse el az igényeit.
Tartson barátot/barátnőt, akivel szórakozhat
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Színház, mozi, kiállítás sport, stb... stb...
2021. okt. 27. 11:40
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Váljon el. Hogy tudna átcseszni valakit, akivel egy életet leélt?
2021. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Megbeszélés, végső esetben válás miért nem szerepel a szavazásban?
2021. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rossz, aki rosszra gondol 🙂


Te mire gondolsz #2. ?


Azért pld, teniszezni csak elmehet valaki a házastársa nélkül??? 🙂

2021. okt. 27. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el a barátaival, nem kell minden hobbinak megegyezni.


Párom például gokartozni imád, én max nézem. Mégsincs ezzel semmi gondunk.

2021. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
menjen másokkal vagy egyedül.
2021. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg... na csak ahogy jön, írom neked ötletszerűen, azok alapján, amit láttam mar életemben:


-Nem lehet, hogy elnyomod őt a társasági életben?

Figyeltem egy házaspárt, a ferfi folyton a figyelem középpontjaban, a nő is szeretett volna figyelmet, nem kapta meg. Ahogy nyitotta a száját már csukhatta is be. A tulajdon férje tagadta meg tőle a figyelmet, így aztán mások is. Lathatóan unatkozott. Később ki is jelentette, hogy ő már kicsit belefáradt a társasági életbe.


-Nem lehet, hogy valamilyen szégyenérzet, önbizalomhiány, vagy fizikai ok miatt nem akar kimozdulni? Erre jo megoldas lehet egy un. renovaciós hét: kozmetika, fodrász, manikűr, masszazs.



Hát, kb ezek jutottak eszembe, így, hogy semmi részletet nem tudok a ti esetetekről.

2021. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj, gyerekek, az élet szép.


Nagyon másra gondoltok a kérdésem alapján, mint amire én 🙂


Úgy, hogy eresszük el a témát 🥰

2021. okt. 27. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Jahh ereszd el a témát. De rossz az aki rosszra gondol... 50 60 évesen anonim nem vagy képes kereken elmomdani mi a szitu de mindenkit legyerekezel. Te vagy itt az egyetlen infantilis boomer. Hát szerintem húzz a búsba, ne a GYÍKon ugráltass minket feleslegesen.
2021. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!