Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha nem olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha nem olyan a kapcsolat mint amit elképzeltek magatoknak?

Figyelt kérdés

Nem érzem az egyenlőséget mármint ő megtehet bármit, én meg nem tudok semmit se mert neki vannak barátai akik hívják ide oda, én meg akiket hivnék nem érnek rá meg nincsenek benne semmibe. Ergo barátom elmenne inni, horgászni, túrázni, kirándulni, de a barátaival. Fiúkkal. Én nem ilyennek képzelem el, látom ahogy mások közösen mennek, fiúk lányok és az olyan jó lehet. Én kimaradok mindenből, nem vagyok elég érdekes?! Inni nem szeretek mindig és főleg nem sokat, neki célja a lerészegedes ha elkezd inni.. Csak ivos program létezik? Mindenki sokszor iszik? Nem találom már egy jó ideje fel magam, olyan elveszettnek érzem magam, boldogtalannak. Nem látom az értelmét semminek, a kapcsolatnak meg főleg nem de nem tudom hogy lépnem kéne e.. Másoknál lehet nem olyan nagy gond az se a párja elmegy kocsmazni... Én meg teljesen ki vagyok tőle.. Ismerkedni is próbálok, de már szinte leégettem magam hogy ismerősnek írok hogy rá ér e valamit csinálni és ő meg csak csodálkozik minek írt rá egy látásból ismerős 🤣🤣 Most lennének a legszebb évek tényleg?! A 20as évek? Mert nem érzem mit kéne tennem..


Utólag lehet rossz kategóriába raktam a kérdést, de a fő ok boldogtalanságomnak azt hiszem a párom de míg leirtam a hosszú szöveget lehet én magam vagyok. (magunknak teremtjuk a boldogságot?! De hogyan ha közbe a mellettem álló ember le rombolja?) talán egyedül rendbe tudnám tenni? Vagy mással kéne lennem és máris jobb lenne, egy kiegyensúlyozott kapcsolatba aki jobban hasonlít rám és nem mindenne a barátai??

Az ilyen dolgokat hol beszélitek ki magatokbol? Mi segít?



#élet #boldogtalanság #együttélés #programok #Alkoholutálat #Nincs közös nevező
2021. máj. 24. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, ha állandóan isznak, viszont ez a kérdés olyan hatást kelt, mintha az lenne a bajod, hogy neki vannak barátai, neked pedig nem, vagy csak olyanok akik nincsenek benne az ilyen dolgokban.


Az ilyen "nagy baráti társaságok, ahol minden idilli", pedig elég ritka, csak sokan a "Jóbarátok" sorozat óta azt hiszik, hogy ez az általános. Pedig - sajnos - nem.

2021. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kibeszélni a párommal szoktam. Mondjuk ő megért és támogat. Támogatóbb bárkinél akit valaha ismertem. Neki a lelkem is oda adhatom dísz csomagba, mert mindig bátorít de a döntést meghagyja nekem.


Szerintem alapból elveszett vagy, a barátod mellé meg pont nem te kellenél, hanem egy olyan nő,l aki tudja a helyét a világba, és ezt meg is mondaná kerek-perec. Szóval nem illetek össze, de alapból is keresed a helyed még.

2021. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi az egész, hogy nem illetek össze. Az én párom is nagyritkán elmegy a barátaival sörözni, de ez ritka, és ha pl bigrácsozás van náluk, akkor mindig visz engem is. Ezt leszámítva mindig együtt vagyunk, együtt megyünk mindenhova. Persze nem vagyunk összekötve, van hogy én egyedül megyek valahova vagy ő, de neki fontos, hogy vele legyek sokat. Szerintem neked is egy ilyen férfi kéne, vele éreznéd jól magad, így csak szenvedsz.
2021. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam elveszett figura, csak amióta telnek az évek vele azóta változott ez is. Vele nem tudok semmit se megbeszelni, az érzéseimet teljesen lesz.rja. Hiába mondom hogy beszéljük meg nem akar semmit se. Ha ideges egyből iszik, elmegy a barátaival és nem beszéljük meg hogy mi volt a baj, ő ezzel letudja, bennem meg csak gyűlnek a rossz érzések. Biztos is más illene hozzá, olyan aki szeret inni, fontosabbak a barátnői és addig ő legalább a barátaival lehet. Tegnap elmentunk együtt mert mondta menjek én is, egy kocsmába, plusz egy barátja, és az ajtónál én mondtam hogy nem akarok bemenni csak csávók vannak és nagyon nagy hang zavar volt, erre megfordultak és ott hagytak. Ez is nagyon szarul esett. Ilyen egy boldog kapcsolat?! Megbeszelni persze ezt se fogjuk... Igen zavar hogy kevés barátom van. Egy kis városba, sokan elköltöztek messzebb.. KB csak kocsma van..


Szerintem meg nem csak a jobaratok sorozatba van közös programok, rengeteg ismerősömnél látom hogy együtt mennek párok meg sogorok, testvérek, barátaik így együtt. Horgászni se csak lányok járnak pl.... Szóval nem tudom mitévő legyek... Sokszor haragszok a páromra, miközben van is okom meg talán nincs is..

2021. máj. 24. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig be kellett volna menned a csávók közé. Valakiel csak tudtál volna beszélgetésbe kezdeni. Nem a barátod nyakán lógva, hanem önállóan.De szerintem ezt már elszúrtad, nem visznek többet .
2021. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!