Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félreértené a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreértené a helyzetet?

Figyelt kérdés

Inkább lányok véleményére vagyok kiváncsi:

Pár napja udvarolok egy lánynak. Még eléggé a kezdeti stádiumban vagyunk. Van egy kolléga a munkahelyen (lány), akinek jó pár szívességet tettem(mint általában a legtöbb kollégának), és azzal viszonozná, hogy meghív egy üdítőre, de semmiféle hátsó szándék nincs egyikünk részeről sem. Ha épp arra jár az a lány, akinek udvarolok, szerintetek félreértené a helyzetet? Mert ha igen, akkor inkább lemondanám az egészet.


2010. szept. 3. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, de ha elmondod neki előre h miről van szó, abból nincs gáz és utólagos magyarázkodás.
2010. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondta. Ha csak úgy mellékesen elmondod az udvaroltnak, még tetszeni is fog neki, hogy komolyan veszed még így is őt és előre szólsz, hogy más nővel fogsz találkozni. Szerintem jól is fog neki esni...
2010. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!