Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gáz amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz amit csináltam, vagy a barátom túlreagálja?

Figyelt kérdés
Együtt élünk közös kasszán, és nemrég a testvéremnek nagyon sürgősen pénzre volt szüksége, én pedig kölcsönadtam neki 200ezer forintot. Mindig is segítettük egymást és decemberre vissza is adná. Van megtakarításunk, ezt a pénzt könnyen tudjuk nélkülözni, nem az utolsót adtam. Csakhogy a barátom épp most télre akart új motort venni és őrjöngöt mikor megtudta, hogy pont az 200ezer hiányzik. Ordibált velem, hogy miért adok kölcsön a tudta nélkül és ragaszkodik hozzá, hogy a jövőben mindenki önállóan gazdálkodjon a saját pénzéből.

2021. okt. 28. 20:54
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
71%
#20 a kérdező egy korábbi hozzászólásban már kifejtette, hogy a csávó már egy éve gyűjt rá! Az is elhagzott, hogy a kani kétszer annyit keres. Veled van a baj, ha ezekután a kérdezővel értel egyet.
2021. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
82%
Miért csak a férfi rendelkezne a pénz felett? Ő előre elmondta egy évvel ezelőtt, hogy mit szeretne majd venni, míg a kérdező szó nélkül fogott x összeget és levette a számláról. Ha megkérdezi a párját előtte, biztosan nem lett volna most ez a kérdés ide kiírva ;)
2021. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
97%

21 'értel egyet' 😀

Már megint ez a kanizós 😑

2021. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
82%

Szólnod kellett volna neki, ha a közös pénzből ennyit leveszel. Ez így tisztességes.

A motor vásárlásba te beleegyeztél? Ha már közös pénzből megy. Ha azon kattog, hogy ő keres többet, akkor lehet, hogy befejezném ezt a kapcsolatot! Ezzel azt érezteti, hogy te kevesebb vagy nála, kevesebb a jogod a kapcsolatban.

2021. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
80%
Nem kevesebb, hanem ő többet keres, ezért többre tart igényt.
2021. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
57%
25, ez azért piszkosul nem így működik egy normális kapcsolatban! Viszonylag ritka, hogy az emberek egyformán keresnek. Gondold el, hogy ott a család és azt játszák, hogy ki keres többet…a nő otthon évekig, neveli a gyerekeket, ellátja a háztartást és akkor kevesebb jár neki arra az időre? Vagy mégis hogy?
2021. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
73%

Kellene nektek néhány alszámla, meg le kéne kötnötök a pénzeteket.


Ha eddig is rendszeresen adtál kölcsön a tesódnak pénzt, akkor erről beszélni kellett volna a pasiddal. Így megtudni tényleg elég fájdalmas és dühében sok mindent gondol az ember, amit nem mond komyan.

2021. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondtam, hogy rendben van, hogy többre tart igényt, csak azt mondtam, hogy többre tart igényt. Ha ez el van fogadva, akkor jogos a kiakadás.
2021. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
43%

Elő példa nő kezében a pénz esete.

Ez nálam lopás ugyan is a fele minimum az enyém volt amit úgy adtál oda valakinek hogy nem mondtad nem beszéltük meg.

2021. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem értem hogy működik náluk a közös kassza, nálunk hasonlóan.Egyben van mindkettőnknek a pénze, megtakarítások közösek.Közösen gyűjtünk közös célokra, a költhetőt meg úgy osztjuk fel, mikor kinek mire van szüksége.Tehát abból sincs kőbe vésve, hogy mindenkire jut x költhető forint.Mert lehet az egyikőnknek kell egy adott hónapban egy drágább fogorvosi kezelés, akkor arra költünk közösen.És akkor a másik nem hisztizik, hogy de én is akarok költeni azonnal 150 ezret.De mondjuk legközelebb meg a másik akar mondjuk egy tanfolyamra menni, akkor azt fizetjük közösen, stb.Így hamarabb tudunk nagyobb kiadásokat finanszírozni, mintha külön-külön hónapokig spórolnánk.Viszont ha ilyen többszázezres kiadás van, azt egyikőnk sem teszi meg a másik tudta nélkül.Főleg ha előre le van beszélve, hogy most mittudomén egy új laptopra gyűjtünk valamelyikőnknek, akkor nem adja oda azt a pénzt se a párom se én önhatalmúlag senkinek.Megbeszéljük, hogy belefér-e most kölcsönadni, vagy nem.
2021. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!