Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálja a barátnőm?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy ma szülinapot tartottunk az egyik legjobb barátomnál, beszélgettünk, sütiztünk, jól éreztük magunkat. Elment az idő, és a telefonomat a kocsiban hagytam, amire a barátnőm napközben küldött sms-t, és hívott is. Amint észrevettem hogy nincs nálam, kiszaladtam érte, és felhívtam, elmondtam őszintén mi történt. Azóta mérges rám, és nem nagyon áll szóba velem. Azt mondja elfeledkeztem róla, pedig ez nem így van. Csak elment az idő. :/ Nem csináltam semmi rosszat, mégis én érzem magam rosszul miatta. Mit csináljak most?

2014. ápr. 13. 22:41
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
88%

Ajjajjjajjj nagyon korán kezdi.

Félek az ilyenektől.

Igen túlreagálja egyébként.

2014. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szard le, gyűlölöm az olyat aki ennyire túlzásba viszi a féltékenykedést.
2014. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
túlreagálta. nem vagy pórázra kötött eb
2014. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
első 3 a kedvenc válaszolóim itt, habár elsőt ritkán látom.
2014. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen túlreagálja.
2014. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja, "akkor veszem elő amikor eszembe jut" . Pedig tényleg csak annyi történt, hogy elszaladt az idő. Még csak alkoholt sem ittam, mert kocsival voltam. Rossz a kedve mert egész hétvégén dolgozott, és biztos fáradt. De tényleg nem értem ezt most. :/
2014. ápr. 13. 22:50
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Két pofon neki aztán helyrejön.
2014. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ASOT ***** válasza:

az lényegtelen jelen esetben h dolgozott.


Csefy írta jól, nem vagy egy pórázra kötött eb. Ehhez tartsd magad.

2014. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Dehogy bántom, nagyon szeretem. Akkor is mikor ilyen sárkányka. Csak ezt most tényleg nem értem, és rosszul esett a reakciója.
2014. ápr. 13. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
jaj milyen aranyos a kis féltékeny, bassz oda neki rendesen :D
2014. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!