Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy így gondolom? (lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátom folyamatosan írkál a barátnőmnek, és mindkettőnket zavarja a helyzet. Engem ugye azért, mert valamilyen szinten úgy gondolom hogy az én barátnőmnek ne írkáljon senki, páromat meg azért zavarja, mert nem érti, miért írkál neki folyamatosan. Ennek a barátomnak már több olyan dolga volt, hogy más közös barátunk barátnőinél próbálkozott. Már párszor hangot adtam neki, hogy nem igazán szimpatikus amit művel, de képtelen abbahagyni. És még ő volt megsértődve, hogy nem féltékenykedni kell, még én voltam a hülye.

Szombatonként iskolában vagyok, és ez a barátom most el akar menni a páromhoz, amíg én távol vagyok, hogy behangolja a gitárunkat. Ezzel nincsen baj, de direkt akkor teszi, amikor én nem vagyok otthon, pedig ezer más időpont is szóbajöhetne.

Nem vagyok féltékeny, mert megvan közöttünk a bizalom, az esik rosszul hogy a barátom, mivel már többször szóltam neki tudja, hogy zavar engem ez a helyzet, nem képes megérteni, és még tovább csinálja.

Szerintetek én gondolom rosszul? Én nem tennék ilyet egy barátommal sem.



2021. okt. 29. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari de nálam többé nem lenne barát ha nyomul a csajomra.

Vicc ez az ürge....

2021. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!