Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazás az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazás az, ha valaki többször annyira felpiszkál, hogy sírva fakadok?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gyerekek, sem tinik. Harminc körüliek, de egyszerűen rémesen gyerekesen piszkálja a fülem, orrom, arcom, összrnyálaz. Lila foltos vagyok, mert folyamatosan csípked. Kértem,hogy ne tegye, mert gusztustalan és gyomorforgató. Most vagyok azon a szinten, hogy ezzel úgy felpiszkál, hogy elsírom magam. Persze ő jól szórakozik, nevet és azt mondja,h viseljem el, mert így mutatja ki a szeretetét, még akkor is ha sírok. Ilyenkor jön az, h mennyire hisztis vagyok.
2021. okt. 30. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon unalmas már a napi 5 ilyen kamukérdés amiben leírják az ordítóan nyilvánvalót arról hogy milyen egy bántalmazó idióta, és álnaívan megkérdezik a végén hogy hisztis lennék? 🤦

Egyiket se nő írja.

2021. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod :)
2021. okt. 30. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az!

Megmondtad, hogy ne tegye, ráadásul nevet azon, ha már annyira elég, hogy sírsz is.

2021. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Az én barátom "viccelődött".

Egy idő után estére kiégtem. Próbáltam tartani magam. Szépen kértem, hagyja abba, vegyen vissza, mert idegileg nem bírom.

"-Rántotta jó lesz neked reggelire?

- Te vagy egy rántotta"

És társai, minden normális, értelmes mondatért meg kellett küzdenem. Ez azután bukott ki hogy összeköltöztünk, előtte SOKKAL normálisabb volt.

A vége az lett, hogy egy esti kiégés után, sírva ordibáltam vele. Egy ideig jobb lett, utána megint így végződött még párszor. Szépen fokozatosan visszavett.

2021. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem már ez a sokadik sírásom. Ha próbálom megvédeni magam, eltolom és közben megkarmolom véletlenül, akkor meg én vagyok a világ leszemetebb embere
2021. okt. 30. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked azért jó mert...miért is?
2021. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha megoldani nem sikerült, akkor miért is nem szakítasz? Olyan egyszerűen lehetne esélyed egy normális életre, ne tűrd már tétlenül.
2021. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy nem értem a kérdezőt és a 4-est már bocsánat de minek vagytok olyan emberrel aki nem tisztel titeket bántalmaz is szóban es a csipkelodesei es az osszenyalogatasa? Fuujjj, is a bantalmazas kategoria, es iszonyat ocsmany proli kategoria is, de ezek alapján amiket irtarok nem is szeret titeket. Egyertelmuen nem akarjatok ezeket amiket muvelnek veletek. Magyaran vagy raszolsz hatarozottan hogy menjen a busba de van ennél jobb megoldas is amire egyszerű a válasz úgy hívják szakitas.
2021. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* irtatok
2021. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi bántalmazás, tehát az.
2021. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!