Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás vagy férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás vagy férjem?

Figyelt kérdés
Szomorú hogy itt kell tanácsot kérnem, de kíváncsi vagyok más emberek véleményére. 53 éves hölgy vagyok, sajnos nyár óta több betegségem is lett. Plusz beköszöntött a változókor, az állandó fáradtság. Hogy emiatt vagy a betegségek miatt azt nem tudom. Úgy érzem férjemnek addig voltam jó amíg egészséges voltam, nem tudja elfogadni hogy már ritkább a szex, nem tudok fent maradni este sokáig. Van hogy kimarad a főzés munka után mert nincs semmi energiám. Ő nagyon életerős, sok szex, rendszeres főzés a minimum igénye. Mióta ezt nem biztosítom neki másképp bánik velem, nem kedves, inkább számonkérő. Pl. amikor közli velem este hogy reméli ma lesz valami, akkor nekem pont fordítva teljesen elmegy a kedvem a házasélettől. Míg úgy érzem ha megértő és türelmes lenne én sem lennék ennyire elutasító. Én vagyok a hibás hogy ide jutottunk? Hogy lassan megutáljuk egymást?
2021. okt. 31. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lennel mar ez miatt te a hibas istenem...
2021. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
97%
Rendszeres főzés? Nemár...főzzön magának vagy rendeljen. Én a helyedben nem főzésre pazarolnám az életemet, hanem a szexen próbálnék javítani.
2021. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tudod neki megadni amire igénye van az még önmagában nem gond, de ne várd el akkor, hogy máshol ne szerezze meg ezt. :D Vagy az az elvárás, hogy éljen melletted le egy életet így, mert neked hirtelen elfogyott az ihleted?
2021. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
2%
Én is azt osztom hogy ha nem tudod neki megadni a szexet ne várd el hogy hűséges legyen még vagy 30 évig. Anyámnak is ezt mondtam hogy oké hogy szereti a párját megértem hogy a változókor ilyen de néha nem ártana azt a bizonyos áldozatot meghozni. Azt a kis időt ki lehet bírni.
2021. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
2%
Egyértelmű, hogy te vagy a hibás, hiszen te változtál! A változókori tüneteket lehet kezelni!
2021. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
84%

5


nagy az isten állatkertje, és te egyike vagy az állatoknak.


ez rosszindulatú szexizmus! a biológiáját senki nem változtathatja meg.


gondolom, faszi vagy, és fingod nincs a klimax természetéről.

2021. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

A férjed is csak azért vett el, hogy bebiztosítsa magának a rendszeres szexet, meg a fő ltt kaját. Ez most szépen ki is derült. Nem választottál jól férjet kérdező.Lehet anno jó színész volt, vagy elhessegetted a figyelmeztető jeleket?

A férjed egy tapló, hogy követelő módon nyomul rád. Fingja sincs arról, hogy esetleg udvarolni kéne, és akkor te is kedvesebb lennél vele. Kéznél vagy, tehát feküdj a jelszava. Egyébként kívánom a sok hímnek, hogy éljék át a klimax korszakát. Megérdemelnék. A kezelés sem garancia minden nőnél, hogy könnyebben átvészeli. Mindenki szervezete másképp reagál a csodaszerekre.

2021. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudtok kommunikálni, az a hibás. Lefogadom, ő meg simán azt feltételezi, hogy már nem szereted és minden más csak kifogás, hogy bezárkózhass előle. Mást nem nagyon tehetsz, mint megpróbálsz vele leülni és jó szájbarágósan elmondani, hogy segítségre és türelemre van szükséged, és pont a szeretete hiányzik. Ne várd, hogy magától gondolatolvasó legyen vagy empatikusan érdeklődjön, ha eddig sem volt ilyen. Tünetek miatt keresd fel a dokit, endokrinológust. Szexet oldjátok meg kreatívan... kézzel-lábbal és több síkosító. És ha fáradt vagy este, legyen reggel vagy legalább hétvégén délután. Ha előtte hiányzik a beszélgetés, programok, az adakozóbb ihlethez (vagyis akkor is akard szeretgetni, ha neked most nem annyira magas a libidód), azaz azt szeretnéd, hogy rád figyeljen (amivel minden nő így van klimax nélkül is) szervezz te magatoknak közös élményeket.
2021. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
84%
Nem a hibást kell keresni, hanem megoldást, együtt.
2021. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem főz a férjed? Nem vagy házi cseled.

Eszem megáll. Te is add be az igényed a rendszeres meleg vacsorára.

2021. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!