Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan eljek azutan uj eletet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eljek azutan uj eletet, hogy a ferjem megcsalt es otthagyott terhesen? Megis en vagyok a hibas?!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vege.Ezert is leptem tovabb es van egy uj kapcsolatom...viszont az a problemam,hogy megiscsak engem vetnek meg a kornyezetemben,holott nem is csinaltam semmi rosszat ugy erzem.Most megis en vagyok a szemet,a ferjem meg szegeny aki egyedul van(mert rogton kidobta a csaja,ahogy kezdett mindenki rajonni mit tettek,amugy mondanom se kell tudta a no,hogy van felesege) es kulonben is mindenkinek azt mondjak,hogy o vissza akart szerezni,en nem hagytam es kellett uj csavo!Nem is igy volt,vartam ra,de lassan egy ev telt el!De mivel en vagyok aki oda ment,o meg a helyi lakos es kulonben is a fel kozseg az ismerossuk es rokonuk!
2014. jún. 18. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
sz.rd le. Próbálj meg elköltözni onnan.
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nemtudok.Itt vettem lakast kettonknek az oroksegembol plusz felhasznaltam hozza a lakaselotakarekossagimat amit ugye csak egyszer lehet(ha eladom,nem tudok venni egy masikat,mert az a penz elveszik)!Persze mar az en nevemen van es o elkoltozott...de en elmenni nem tudok
2014. jún. 18. 10:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne foglalkozz vele. Ha a hátad mögött mondják, az ő dolguk. Ha a szemedbe, akkor megmondhatod nekik, hogy aki félrekefélget, miközben a felesége a közös gyermeküket hordja a szíve alatt, az ne várjon második esélyt, mert soha többé nem tudnál benne bízni. Pont.

Te is tudod, hogy helyesen cselekedtél, mi is. Aki másként gondolja, az próbálja ki, milyen érzés ilyen helyzetben lenni és utána okoskodjon. Nehogy már te érezd magad rosszul, álljon már meg a menet!

2014. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se foglalkozz a többiekkel. Idővel lesznek újabb pletykák amiken lehet csámcsogni, és a te sztorid már unalmas lesz, főleg ha a jelenlegi pároddal szépen éltek.

Ha meg valamelyik rokon a szemedben sajnáltatná a volt férjedet, téged hibáztatva, akkor nyugodtan mond meg neki, hogy ne ítélkezzen ha nincs fogalma arról mi az igazság. Majd hagyd faképnél.


Egyébként nem is értem mit lovagolsz ezen. Nem kötelező olyan emberekkel szóba állnod akiket nem kedvelsz.

2014. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Ne foglalkozz vele. Az felmenti őt, hogy vissza akart szerezni? Hát elég nevetséges lenne és hülye aki ezt gondolja. Legyél boldog a picivel és az új pároddal.
2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: koncentrálj a az új családodra, és legyetek nagyon boldogok :) Rosszindulatú károgókkal ne törődj, minden csoda 3 napig tart.
2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
En nem allok szoba.Csak osszesugnak a hatam mogott.A rokonai a helyi rendeloben dolgoznak es ha valami bajom van akkor varhatok ott egesz napot,vagy elkuldenek h lejart a rendeles...stb Mintha minden az en hibam lenne,nagyon rossz mar :S A baba nem maradt meg,9hetesen elveteltem a sok idegeskedestol,azt is teljesen egyedul csinaltam vegig!Nem volt mas valasztasom szerintem,mint tovabblepni!
2014. jún. 18. 10:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy írták. Minden csoda három napig tart.

Ne foglalkozz velük. Aki ismer, az tudja, hogy ez nem igaz. Aki meg nem ismer annyira, azzal nem kell foglalkozni.

Majd hamarosan lesz más téma, amin csámcsoghatnak.

Te ne hagyd, hogy ez befolyásolja a boldogságodat. Foglalkozz magaddal és az új pároddal.

2014. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, mert sajnos én is olyan vagyok, hogy nem tudom figyelmen kívül hagyni amit mások mondanak rólam, főleg ha jogtalanul hibáztatnak. Tudom, hogy nehéz, de tényleg csak az a megoldás, hogy nem foglalkozol velük. Zárd le a múltat, koncentrálj az életedre, ami szerencsésen alakult. Minden csoda 3 napig tart, majd lesz más amiről beszéljenek.
2014. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, bocsánat, nem láttam, hogy elvetéltél. Akkor nem alakult olyan szerencsésen a dolog.
2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!