Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pontok alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pontok alapján lehet azt tudni, vagy nyilvánvaló az, hogy a párod komoly kapcsolatra vesz, vagy csak használgat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan élek bizonytalanságban a párom mellett, lassan éveim mennek el rá úgy, hogy azt sem tudom miben vagyok benne.


A férfiak akiket komolyan vesznek azokkal milyenek? És akiket nem vesznek komolyan?



2021. okt. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a hozzáállásod.

Azzal foglalkozz, hogy te mennyire érzed jól magad, mennyire teljes vele az életed.

Ha komolyan gondolja, de az egész szenvedés, annak nincs sok értelme. De ha boldog vagy, és jók vagytok együtt, akkor hagyd a címkéket, csak élvezd. Tegyél azért, hogy sokáig jó legyen.

2021. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy használgat?

Komoly kapcsolat az éveket tekintve nem randizás, és/vagy szex. Az emberek beszélgetnek, terveznek! Összeköltözés, eljegyzés, házasság, gyerekek stb. még nem merült fel?

2021. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2# és ha valaki azt mondja felesleges tervezni” mert nem lehet..?
2021. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés, te mit értesz komoly kapcsolaton? Közös lakás, házasság, gyerek(ek)

Szerintem amikor egy nő bizonytalanságban érzi magát a kapcsolatában, annak oka van. Az hogy a férfi bizonytalanságban tartja, úgy csinál mintha, de mégsem történik semmi. Ilyenkor a férfi csak a szavak embere(ha egyáltalán mond konkrétunokat) és a tetteké nem az okot ad a gyanakvásra.

Én azt fogalmaztam meg magamban, hogy az első fél évig meg kell beszélni a fontos dolgokat és a következő fél évben eredményesen tenni érte. Ha nincs eredmény, nincs akarat.

Ergó, ha egy férfinek 30 fölött nem elég egy év, hogy melletted döntsön az 2 dolgot jelenthet.

1, Döntött, csak nem melletted, viszont addig jó veled amíg megtalálja közben a megfelelőt

2, nem tett bele kemény melót a megismerésedbe, a kapcsolat építésébe, érdektelenné vált közben.


#1 A kérdezőnek fontosak a "címkék" bármi is legyen az. Ha a párjának ez nem fontos, és ezzel együtt fog élni a továbbiakban, hiányérzete lesz.

2021. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as Miért ne lehetne tervezni?

2 fizetésből 20-25 év környékén is kijön egy albérlet. Ha szűkösen vannak, akkor még lehet tanulni, munkahelyet váltani stb. Olyan nincs, hogy nem lehet, a lehetőségek nem maguktól jönnek, tenni kell érte.

2021. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!