Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még nincs túl az exén?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy ideje egy sráccal, nagyjából 3 hónapja. Jól érzem magam vele, a szex is rendben van, tetszik a személyisége, viszont van egy dolog, ami erős kétségeket vet fel bennem.


Állandóan az exéről beszél, szerintem még mindig szerelmes belé.

Majdnem fél éve külön vannak, a csaj már rég továbblépett és másik pasival van, amit nem is különösebben titkol. A lány őt már a közösségi médián sem követi sehol, persze ez fordítva nem teljesül.

Akármi a téma, szóba jön az ex, órákig róla beszél. Az előbb említett felületeken is követi minden rezdülését, állandóan a profiljait sasolja, nézi éppen kivel van és mit csinál. Az elején azt hittem, hogy ha hagyom, hogy kibeszélje magából a sérelmeit, akkor hamarabb túllesz ezen, de csak egyre rosszabb a helyzet... Amióta a lánynak új barátja van, depresszív a hangulata is, ami kezd nagyon zavaró lenni. Persze hiába kérdezem hogy mi a baja, az a válasz hogy csak fáradt, de nem hiszem, hogy véletlen egybeesés lenne.


Mit kellene tennem? Várjak még, hogy javuljon a helyzet vagy erre esély sincs?


Nem volt még soha ilyen problémám senkivel, így számomra teljesen ismeretlen terep. Próbálok megértő lenni, de nem akarok szamár lenni a ló helyett...


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 31. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez minden szempontból tök gáz. Eleve nem kéne senkinek beleugrania egy kapcsolatba amíg nincs túl az exén. Ha már beleugrik akkor sem kéne azzal aláznia a másikat, hogy az exről beszél.


Azonnal otthagynám.

2021. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
94%

Same as #1


Akinek búfelejtő kufircpartner vagyok, az oldja meg egymaga a kekszet.

2021. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az lemaradt a leírásból, hogy egyszer már finoman jeleztem felé, hogy nekem kicsit elég lesz most ebből a témából.


Azóta tény, hogy valamivel kevesebbszer hozza fel, de sajnos minden másról is kevesebbet beszél... Ridegebb is lett, ritkábban is keres. Úgy érzem, mintha megvágtam volna a kettőnk közti kommunikációt azzal, hogy szóltam emiatt.

2021. okt. 31. 18:56
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
94%

Ömmm, jólvan.


Te szerelmes vagy belé,vagy mi a manó van?


Kaptàl egy jól làtható red flag-et, de nem lépsz...

2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból. Úgyis el fog hagyni, ha újra szerelmes lesz valakibe, te csak pótlék vagy.
2021. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú bakker, legyen már önbecsülésed.
2021. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen kapcsolatban csak ott a lány volt ilyen. Kiraktam mint macskát szarni, kicsit nyisd ki a szemed. Ezzel behozott egy 3.at a kapcsolatotokba. Tilt töröl istsn áldjon..
2021. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer voltam ilyen helyzetben, 16 évesen. Olyan szerelmes voltam, mint egy őrült, aztán egy nap megláttam az exével. Szakítottam vele, életem legfájdalmasabb szerelmi csalódása volt, hónapokig csak fetrengtem. Akkor megtanultam, hogy soha, de soha, semmilyen körülmények között nem szabad felvállalni a szamár szerepét. Aki ilyet csinál, mint a pasid, az egy önző gyökér, őt nem érdekli, hogy mit tesz veled, mert végig magával meg az exével van elfoglalva. Eszébe sem jut, hogy Te mit élsz át.
2021. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, rosszul esik, de hiába kapaszkodsz, itt te csak pótlék lehetsz. Szóval a saját érdekedben időben hátat kellene fordítanod ennek a madárnak, mert fog még neked ennél nagyobb fájdalmat is okozni...
2021. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2,5 évvel ezelőtt kerültem ilyen helyzetbe. A srác minden témánál fel tudta hozni az exét.

7 évet voltak ők együtt, akkor 10 hónapja szakítottak, mikor mi megismerkedtünk. A csaj már rég tovább lépett akkor, ezen is sírt nekem a srác… én persze halálosan bele szerettem, csúnya vége lett.

Jó 1 év volt mire túl tettem magam, pedig 2 hónapig ismerkedtünk! Persze kb azt is elmondta, hogy vesz majd engem feleségül… de ugye az exével meg ilyen-olyan terve volt.


A kapcsolatnak már 2,5 éve lassan vége, ő pedig lassan 2 éve boldog kapcsolatban él egy lánnyal, akirol azt mondta, csak barátok :):):):)


Hidd el, jobban jársz, ha kilépsz.

Ne sérülj jobban!


Sok sikert!


26N

2021. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!