Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van ezen problémázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ezen problémázni?

Figyelt kérdés
Belemegy abba az asszony, hogy lefeküdhetek más nőkkel, ezen nem is problémáznik, de most megtudta, hogy ki is nyaltam a nőt, és ezen nem tud túl lépni. Miert nem mindegy?
2021. nov. 1. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor mégiscsak pdoblémázik. Es talált valamit hogy bekekothessen mégis.


Megjatszotta a laza nőt akit nem zavarnak más nők, de valójában zavarja.

2021. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem zavarta, míg csak szexről tudott.
2021. nov. 1. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kettő összetartozik 🤷‍♀️
2021. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2# hát mégse tényleg.
2021. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint orális szexre nem adott engedélyt neked. 😀Csak elfelejtette közölni. Szerintem oly mindegy már, hogy pina váladékos szádat kóstolgatja utána, vagy az ugyanolyan farkadat. 🤷‍♀️
2021. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

A segít? nem, a pennàjàt! 😆😆


Óriásiak vagytok 😆😆

2021. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
Olvasom,nem értem.Engedi,hogy más nővel is legyél.A nyalást nem.A feleségedet,nem nyalod? Miért gondolta,hogy mással,másképp csinálod?
2021. nov. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!