Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van értelme egy online kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
Volt hogy találkozgattunk, de nem érek neki annyit hogy élőben is törje magát. Nem nagyon vannak barátaim,néha persze jól esik valakivel beszélgetni.De mindig bennem van a keserűség,hogy nem kellettem neki és leépített. Félek ha nem beszélnék vele,csak ülnék otthon egyedül a szobában és senkivel nem beszélnék évekig.
2021. okt. 28. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha benne ragadsz, akkor így lesz. Egyébként ne vedd magadra, nem téged épített le, hanem ő az, aki képtelen normális kapcsolatra.
2021. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nincs értelme. Legyen önbecsülésed.
2021. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Az első kérdés magadhoz szóljon: Te mit akarsz? Csak azért beszélgetsz vele, nehogy egyedül maradj? Számos fórum van, ahol beszélgethetsz másokkal... Ha pedig offline is akarod őt, szegezd neki a kérdést. A leírtak alapján neki kényelmes így... azt írod, leépített. A teljes bizonyosság mindenképpen jobb, mintha csak lebegtet, hidd el. Fontos! Akinek arra van ideje, hogy naponta több órát csattogjon a telefonján, az ne meséljen, hogy nem ér rá a szemedbe nézni...


És ismétlem: vannak, akiknek ez így elég. Élik az offline életüket, és amolyan színfoltként "tartanak" valakit, akivel órák hosszat chatelnek. Nincs ezzel gond. Csak ezt nem árt az elején tisztázni, hogy mindkét félnek elég legyen.

2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
online kapcsolat - azt ugye vagod, hogy ilyen NINCS?! plane, hogy te magad allitod, h nem ersz neki annyit, hogy eloben torje magat. kapaszkodj meg: errol csak te hiszed, hogy kapcsolat, o mar reg tullepett ezen es a valo eletben fuz mast.
2021. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már leépített, akkor mi a kérdés?
2021. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nem szeretem ezt a chatelős dolgot,csak nagyon odáig voltam érte. Aztán úgy voltam vele h egy darabig ez is jobb mint a semmi. Nem tisztáztuk le az elején a dolgokat. Meggondolta magát miután együtt voltunk,de azóta is beszélni akar.Csak nagyon hiányzik már az élő kapcsolat.
2021. okt. 28. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy voltatok együtt?


Miért nem próbálsz meg barátkozni munkahelyen, suliba vagy nem tudom...


Picit meselhetnel, mert ez így nem teljesen érthető.

2021. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 hónapig találkozgattunk. Munkahelyen nem olyan a hangulat :( nem is az én korosztályom :(
2021. okt. 28. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megkapta, amit akart. Talán már nem vagy számára érdekes.
2021. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos ezek szerint neki ennyi volt. Vagy azért lebegtet még online, mert nincs arca felvállalni a döntését, vagy pedig talonban tart arra az esetre, amikor épp nem lesz más. Tapasztalat. Egy megoldás van: ébredj fel, és küldd el a fenébe. Jobban fogod magad érezni. Önbecsülés!
2021. nov. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!