Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom érettségi után ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom érettségi után ki akar menni külföldre tanulni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Megpróbálnátok megbeszélni vele hogy mit és hogyan? Szerintetek mikor kéne felhozni a témát? Szeptemberben menne.
2021. nov. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy mit tennék? Az ő döntése.
2021. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos megkérdezném, hogy mit szólna, ha együtt mennénk, ez remek ötlet. Egyébként az ilyen "nagytini" kérdések mit keres a felnőtt kapcsolatokban?
2021. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és egyetemre járok. Nem tudok vele menni.
2021. nov. 1. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. Lehet megpróbálni távkapcsolatot, ezért nem kell feltétlenül szakítani. Majd az idő eldönti, lehet addigra együtt sem lesztek!
2021. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Menjen. :D Majd visszarepül, mint a bumeráng, ahogy a többi képzetlen hülye szokta. :D Én már ezeket nem veszem komolyan. Aki végzettséggel, nyelvtudással és egy előre kinn talált munkahellyel vág neki, azt komolyan lehet venni, a többi csak az, amit az érettségi mutat: ostoba.
2021. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én szakítanék, ilyen fiatalon szerintem semmi értelme egy évekig tartó távkapcsolatnak. Pláne, hogy nem is különösebben lehet komoly, ha nem együtt tervezett veled alapból. (Most itt nem arra gondolok, hogy simán le kéne mondania miattad a külföldi tanulásról, de azért megbeszélhette volna veled a "hogyan tovább" kérdést mielőtt dönt egy ilyen dolgoban, ha igazán érdekelné a jövőtök.)
2021. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát amúgy előbb találta ezt ki, minthogy elkezdtünk járni. viszont igen, örülnék, ha leülne velem beszélni komolyan, hogy mi hogyan legyen, mert elég erőteljes kételyek között vagyok jelenleg és nem tudom, hogy mit csináljak.


nem akarom én felhozni a témát, mert nem én megyek ki alapból. nem tudom, h mit csináljak.

2021. nov. 1. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell mit csinálnod. Ő kimegy te meg maradsz. A helyzet adott. Nincs mit tenni.
2021. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegul lehet meg tudom oldani, h vele megyek :)))
2021. nov. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!