Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt ilyen a barátnõm?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, és találtam egy jó közösséget. Az edzõteremben megmértek, a testzsírom magas, ebbõl akarok leadni. A barátnõmnek ez nagyon nem tetszik, de nem tudja megfogalmazni, hogy miért. Csak azt hallom tõle, hogy “én vagyok a barátnõd, nekem kéne tetszened”, meg “csak bejelentettem, hogy oda járok mostantól, engem meg se kérdeztél”. Amikor vége az edzésnek, és leülnék meginni egy fehérjeturmixot, számon tartja, hogy harminc percet késtem, hol voltam, vagy edzés után 2 perccel már hív. Megértenék valahol, ha vegyes edzés lenne, de csak férfiak vagyunk.

Nincs hitelünk, nem vagyunk olyan szegények, hogy havi 20000et ne lehessen elkölteni.

Próbálja elmondani, mi a baja, de olyan neszesemmifogdmegjól válasza van, hogy “ő már nem számít” meg “ő a barátnő, neki kéne az elsőnek lenni” meg “miért fontosabb az edző véleménye, mint az övé”.


2021. nov. 1. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Esetleg arra nem gondoltál, hogy a barátnődnek úgy tetszel, ahogy vagy? :D Nem tudom hogy nézel ki, van e egy kis pocakod, de lehet neki pont ez jön be, és nem akarja hogy leadd. Ez a jobb verzió.

Viszont a számonkérésekből nekem inkabb az jön le, hogy fèl, hogy sokkal jobban fogsz kinézni, sokkal több lány fog ràd hajtani. Ezt vele kellene megbeszélned, de amint olvasom, a kommunikáció sem mindig megoldás.

2021. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Attól tart hogy jobb pasi leszel, aztán majd köröznek körülötted a csajok. Önbizalom hiánya van ezt most rád vetíti, féltékeny.
2021. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es leírta, ennél többet nem lehet ehhez a kérdéshez hozzáfűzni.
2021. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja hogy megváltozzon a külsőd. Ez vagy azért van, mert halálosan tetszik neki a mostani külsőd, de szerintem inkább a féltékenység az oka. Nem akarja hogy jobban nézz ki, és másik nők is vonzódjanak hozzád.
2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny és buta

én örülnék, h. edzel, és mennék veled v. külön szintén edzeni

2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Fèl szegèny, tuti az van benne, hogy majd ott valami nő megtetszik neked, vagy utàna ràd fognak hajtani.

Sokat szàmítana, ha leülnèl vele őszintèn beszèlni, èrezze azt, hogy szàmït a vèlemènye, hogy fontos neked. Mond el neki mièrt szeretsz jàrni oda, de hogy ha neki ennyire roszz èrzès, akkor nem fogsz többet, mert ő fontosabbb neked, boldognak akarod làtni. Ezeket hallva biztosan nem fog tiltani,vagy azt mondani hogy ne menj többet, de szüksège van ezt hallani, èrezni,hogy ő is dönthet, szàmításba veszed az ő akaratàt is. Legyèl vele kedves, ne legyints rà,hogy hülyesèget gondol,vagy semmi joga beleszòlni.

Ezeket tapasztalatbòl írom, az ilyen bizonytalan èrzèseket csak ìgy lehet feloldani. Felajànlhatod, hogy jöhet ő is veled,legalàbb ott is együtt lehettek. Ha nem vonzza ez az egèsz ùgysem fog menni, de legalàbb ebből is èrezni fogja, hogy fontos neked. Illetve ne hanyagold el a közös programokat sem. Pròbáld ki 😉

25n

2021. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
A mai lányok ilyenek, mindent számon kernek. Add meg a jelszavadat. Ne koszonj az uzletben nőknek.Az összes lány ismerős a facebookrol: ki az honnan ismered? Közös kell legyen a kassza: szóval ide az összes pénzed, majd én kezelem! Mindig minden percben erjel rám! Vigyél mindenhova autóval!
2021. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6 én olyat nem mondanék, hogy nem fogok oda járni. azért nehogy már az egészségéért ne tehessen az ember egy normális kapcsolatban.
2021. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és szerimtem.is az van a háttérben, hogy fél hogy ha jobban nézel ki, valaki elcsábít tőle. Próbáld elmagyarázni neki párszor, hogy te csak egészségesebb akarsz lenni, de ő tetszik és ő kell neked.

Az edzést semmiképp se hagyd abba, az ő feladata, hogy elfogadja ezt, amivel semmi rosszat se teszel, csak magadon dolgozol.

2021. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!