Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tud valtozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud valtozni egy olyan ember, aki fizikailag bantalmazta a baratnojet?

Figyelt kérdés

egyik baratnom sajnos egy ilyen bantalmazo kapcsolatban van (az okokat hagyjuk most), a ferfi rendszeresen bantotta, megutotte, rangatta. aztan a lany szakitott vele, de a pasi visszkonyorogte magat.


ez volt egy eve kb, azota elvileg nem bantotta egyszer sem, 180 fokos fordulatot vett, jar pazichologushoz es nagyon kedves, odaado, allitolag nagyon szereti a lanyt.


szerintetek van ilyen, hogy egy agressziv, bantalmazo egyen ennyire megvaltozik es soha tobbe nem emel kezet a baratnojere? en attol tartok, ez csak ideig-oraig lesz igy, aztan egyszercsak ujra visszater a regi enje. egy ilyen emberrel lenni olyan, mint egy idozitett bombat tartolni a szekrenyedben.


kinek mi a velemenye? esetleg valakinek szemelyes tapasztalat hosszabb tavon ilyenrol? hogy mondjuk 1-2 evig minden oke volt, aztan megint kezdodtek a dolgok? vagy tenyleg megvaltozhat valaki ennyire?



2021. jan. 29. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Előfordulhat, hogy a szakítás miatt a fejéhez kap, és rájön a tettei súlyára.


Sajnos ritka, de egyáltalán nem lehetetlen.

2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Van egy mondás: a vér nem válik vízzé.

Nem mondom, hogy teljes mértékben lehetetlen, hogy az ember változzon valamennyit, de gyökeres változást remélni nagyon naiv dolog.

2021. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem változik soha. 13 év után hagytam el. Nem irigylem a mostani barátnőjét. Igen a vér nem válik vízze.
2021. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Valtozhat csak kocsi ra az esely. Remeljuk a legjobbakat.
2021. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
#3. Felismerte, hogy problémája van és belső indíttatásból elment szakemberhez és egyéb tevőleges lépéseket tett a változás érdekében? Ha igen, akkor lehet igazad, ha nem, akkor a kérdező ismerőse tán más helyzetben van.
2021. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Az exem, az elöttem lévő barátnőjét bántotta. Tudtam róla, nekem megígért fűt, fát, hogy engem szeret, miattam megváltozik, hozzám 1 ujjal sem ér.

5évig voltunk együtt, 3 évig meg is állta. Utana eljárt a keze, de lépni nem tudtam. Minden verés után a csillagokat is lehozta, h megváltozik.


Most van egy barátnője, összeillenek. Egymást verik...

2021. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Mondta amit hallani akartál, meg játszott, hogy maradj. Ígérgetni mindenki tud. de akkor a lényeg, hogy nem tett érte.
2021. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Én alkoholista voltam, de nekem is sikerült megváltozni, letenni a piát, elkezdeni normális életet élni. Járok azóta is folyamatosan tanácsadóhoz, pszichológushoz, csoportba, mert a gyógyulás és változás egy soha véget nem érő folyamat. Én 4 éve változtam meg, de ismerek olyat aki 10 éve, és azóta is tartja magát, pedig előtte egy állat volt a saját bevallása szerint is.


Viszont ezt nem valaki hatására értem el, mert valakit annyira szerettem volna. Magamat kellett elkezdenem szeretni és rájönni az nem élet amit addig csináltam.

2021. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
A 8-ast ritka kivetelnek mondanam. Altalaban az ilyeneknek van egy biletajuk, hogy hany napja tartanak ki. Aztan jon egy balhorog az elettol es mar dobjak is messze.
2021. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Tuti, hogy nem.
2021. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!