Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha arra ébrednél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha arra ébrednél, hogy a párod kutakodik a telefonodban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Fűbevágnám egy lapáttal
2021. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Fűbevágnám egy lapáttal
2021. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kiakadnék. Ha gyanakszik rám vagy bármi olyat tettem amit okot adhatott akkor álljon elém és mondja a szemembe. Ha kell akkor odaadom a telefonomat neki, de az ,hogy sunyin kutakodjon azt nem tűröm.
2021. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Nincs ilyen mert elmondom neki ha mással flörtölök és kíváncsi rá.
2021. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezném miért teszi. Szerencsére nincs rá oka. Nekem se. :)
2021. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Lestat_626 ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy nem bízik bennem. Leülnék elbeszélgetni vele, hogy rájöjjünk, hogy én csináltam valamit rosszul, vagy neki vannak önértékelési roblémái. Megbeszélnénk a dolgot.
2021. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem olyannak tűnne .int amikor gyerek keresi a karacsonyi ajandékot:D

Ha elképzelem a hatarozott típusu kigyurt alfahím páromat(kicait szélsőségesen írom) ilyen piti sunyi dologgal mint az oviban, hogy erre keljek, az ugy nekem abszurd lenne. Sztem röhögőgörcsöt kapnék.

2021. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
örülnék, hogy féltékeny vége, eddig le sem szrt.
2021. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*kicsit
2021. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, hogy nem bìzik bennem. Természetesen megmutatnám neki ami van rajta és utána megbeszélném vele hogy mégis miért nem bìzik bennem. Nincs rá oka, mivel masra se vagyom csak ra. Elmondanám hogy elég rosszul esik és remélném hogy legközelebb megbeszélné velem. Lehet önértékelési problémája van de akkor is erről beszélnünk kell.
2021. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!