Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a párom nem törődik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve élek együtt a párommal, minden jó és szép lenne közöttünk, de ő sosincs itthon, mindig annyit dolgozik, ha meg ráér, akkor meg a szüleihez megy 600 kilóméterre, mostanában közös programjaink sincsenek pont emiatt. Mondtam már neki párszor ezt, de mintha a falnak beszélnék kb annyit ér. Közben azzal hiteget időnként hogy majd megkéri a kezem de soha semmi nem történik. Szerintetek mit tegyek?34/L

2021. nov. 1. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Gyere át hozzám!
2021. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és keress másikat. Ha a falnak beszélsz, akkor hiába az egész.
2021. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Átérzem, ez van.
2021. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Mi szakítottunk és egy évig külön éltük, aztán újra összesodort minket a szél. Kellett neki a szakítás és a hosszabb külön lét, hogy felismerje miről magyaráztam neki.

Szerintem az ég világon semmit nem tehetsz.

2021. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

hát?

ez elég para, ha azt nézzük, hogy esetleg szeretnél gyereket is mielőtt kifutsz az időből.

2021. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert 34L vagy, tessék felnőni!

Mit jelent, hogy sosincs otthon, ha 18 órára ér haza, az nem az. Anyagilag megéri? Szoktatok célokról, tervekről beszélni?

2021. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6/6 este 11 re szokott hazaérni én meg reggel 8-5 ig dolgozok hétköznap, hétvégén meg plusz munkákat vállal mindig!
2021. nov. 1. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkamanias part valasztottal, nem ertem mi a gond, neki te csak 2. leszel mindig is
2021. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

akkor ez egyértelmű.

a kis háziállata vagy.

mert az ő fejében ott van, hogy a hétvégén dupla pénzt kap ha bemegy, szemben azzal, hogy bukja ezt a pénzt, de helyette elvisz téged szombaton vacsizni, majd valahova, ahol megtáncoltat, utána meg hazavisz, leszaggatja a ruháidat, felhajtja a szoknyádat, rálök az ágyra és szétkefél...

neki utóbbi nem pálya...legalábbis veled nem.

2021. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
És majd amikor másfelé nézelődsz, mert a gyerek mellett se lesz ott sose, akkor mindenki mellé áll, mert ő mindent megadott neked:) hehe:)
2021. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!