Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok ideig nem törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok ideig nem törődik velem, akkor kiábrándulok és feladom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párom a munkája miatt keveset ér rám. Nem élünk együtt. Van hogy naponta max összesen 10 mondatra ér rám, ezt megértem ha munkában van, jól is esik hogy onnan is jelzi hogy gondol rám. A gondom viszont az, hogy meg sem próbálja pótolni "kompenzálni" a nem törődést. Pl munka végeztével írja hogy elfáradt és majd holnap beszélünk. Ezt én egy ideje türelmesen elnézem, de most ott vagyok hogy kezdem feladni ezt az egészet. Erősen hajlok a kiábrándulás felé is.

Voltatok ti is már úgy, hogy a nem törődés miatt kiábrándultatok és feladtátok a kapcsolatot?


2021. júl. 22. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Mióta vagytok együtt, mióta tart ez az állapot?
2021. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Most a társa vagy vagy a gyereke?
2021. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt. Kb 1 hónapja van ez így erőteljesebben.
2021. júl. 22. 13:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen társa milyen gyereke???
2021. júl. 22. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, keressetek megoldásokat, már ha partner ebben, a munka nem kifogás. Összeköltözés, akár egymásnál együttlét nem jött még szóba?
2021. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ezt megbeszélni vele, ha nem hajlandó változtatni, akkor nem vagytok egymáshoz valók. 5 hónap után szerintem ez még kicsit korai.
2021. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ő elfoglaltabb nálad ezek szerint, de ezt tudtad a kezdetektől, tehát nem kellene meglepődni. A jelek szerint neked nem ő a megfelelő ember, hiszen több törődésre vágysz, mint amit ő adni tud. Keress olyat, aki jobban rádér.
2021. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es nem nem! Az elején nem volt ez. A munkaja pedig nem változott.
2021. júl. 22. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
#4 semmisemmi..majd ha felnősz
2021. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ideig tartott az ujdonsag varazsa. A parkapcsolat mar csak ilyen, vannak akik kiengednek, ha mar raharapott a masik a csalira. A kerdes, hogy miutan ezt felismerted, akarod-e meg folytatni? Szerintem felesleges. Nem ez az ember lesz az, aki foglalkozni fog veled a szurke hetkoznapokban.
2021. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!