Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit nemrég ismertem meg, én kapcsolatot szeretnék de ő csak annyit mondd hogy majd kialakul ne rágódjak ezen ennyit..Már volt köztünk minden. Az lenne a kérdésem hogy honnan tudhatom ha csak ingyen puncira hajt? 32F 23L

#szex #kihasználás #Rendes párkapcsolat
2021. nov. 6. 12:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valamire kíváncsiak vagytok kérdezzetek nyugodtan, nemtudom mi tévő legyek😔
2021. nov. 6. 12:07
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mit nyujtasz. Ha csak a puncit akk persze annyira fog tartani
2021. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek hogy sokszor felesleges agyalni a dolgokon, alakulnak.


Másfelől te egyenes voltál, ő vagy alapból ilyen vagy nem az.


Azt, hogy mire hajt, szerintem a tetteiből fogod látni. Ha csak a szexre az úgyis kiderül ha előbb-utóbb lelép. Ha meg nem, azt meg tudni fogod.

2021. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyat akar, akkor ez csak idővel fog kiderülni. Sok türelem kell hozzá, megértés, hogy nőként viselkedj és nyíltan megmondd, hogy te mit szeretnél tőle. Nyilván ha fontos vagy neki, nem fog lelépni pár éjszaka vagy az első összezörrenés után, hanem próbál ő is alkalmazkodni hozzád, kompromisszumot kötni. A tetteivel bizonyít valaki mindig, nem a szavaival! Ez nagyon fontos szerintem.
2021. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy igazából randizni se akar elvinni , és nem étteremre vagy valami pénzes helyre gondoltam. Hanem egy sétára kettesben,ne mindig annyi legyen a programm hogy este ide ér 22 körül aztán nézünk egy filmet utána meg ha nekem nincs kedvem akkor is sexet akar. Az Én szemembe ha valakivel már lefeküdtem és megöleltem az a pasim. Neki ugylatszik nem. Plusz már a kotont is velem akarta vetetni meg hogy szálljak be az ő benzinébe még lejön, mikor ha én megyek az nekem is ugyanúgy benzin pénzt....
2021. nov. 6. 13:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan tudnék rájönni?
2021. nov. 6. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, ha a közös programok kimerülnek a szexben, akkor arra tart téged. Vagy ha néha megmutat a haveroknak, elvisz meccsre, étterembe.

Ha viszont kiveszi a részét a te programjaidból, akkor valószínű, hogy te is érdekled, nem csak a mókicád.

2021. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már másképpen hangzik. Gyanús, hogy belőled neki csak a szép és jó kell.
2021. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez így más. Itt jön ki az, hogy embere válogatja ki hogy gondolkozik a kapcsolatokról.

Én sem gondolom feltétlen hogy a szextől még egy pár lesztek. De ezt tisztázni kell. Más kérdés, hogy ő nyilvánvalóan nem így gondolja. Nem vagy a barátnője.


Ha még csak egy sétára se mentek el (bár nem tudom korábban voltatok-e) akkor szerintem neki ez csak a szexről szól.

2021. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
ha nincs kedved a szexhez, akkor valami nem klappol
2021. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!