Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Páromnak szerintem idegrendszeri problémái vannak. Ha veszekszünk akkor mindig elpattan egy ér az agyában és nagyon csúnya dolgokat mond, amit másnap allítólag mindig megbán, sajnálja és azt mondja hogy abból amit mondott semmi nem volt igaz.

Olyanokat mondott múltkor is, hogy majd megmutatja ki az úr a háznál, innentől kezdve ne legyen véleményem, egy r*hadék szemét r***nc vagyok, nem vagyok különb az exeinél, ha azt hiszem hogy az hogy házias vagyok jelent valamit akkor tévedek stb.. És közbe csapkolózott. Engem nem bántott, de attól még megilyedtem.

Ilyenkor bármit mondok nem használ semmi. Csak idegesebb lesz.

Aztan másnapra megbánja.



Szerintetek ezeket tényleg csak idegből mondja vagy így is gondolja?

Mert amugy egy cukorfalat, mindig szeretget, puszilgat, ölelget stb.


De piti dolgokból amit egyszerűen is meg lehetne beszélni ekkora balhé van. Szerintetek?


Köszönöm


2020. máj. 11. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Exem ugyanilyen volt, mint a te mostani párod.

Pár hete már csak ex, életem egyik legjobb döntése.

Azóta nyugalmam van.

2020. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
65%

Te is egy csodálatos példány vagy, aki ezt tűri, este meg már a retkes f**t kezelgeted, már bocsánat.

A felmosóm nagyobb becsben és értékben van tartva, mint te, és szerintem többet is ér nálad. Mert te áraztad be magad így :)

2020. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiírtad a kérdést akkor sejted, hogy ez nem normális. Oké,még csak a levegőbe csápol, de biztos meg kell várnod, hogy állcsúcson verjen? Hiába cukimuki néha, ha valami látens idegbeteg.
2020. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy gondolja, egy percig nem maradnék tovább vele.
2020. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A nővérem 2 gyerekkel menekült ki a házasságból. Ugyanez, ugyanígy, az exe bújós volt, kedves, mézes-mázas, de kontrolmániás és ha nem az történt ahogy ő akarta akkor riba..cozott, csapkodott (sajnos egyszer tanuja voltam egy ilyennek). Másnap könyörgött és meg lett bocsájtva minden, aztán megszületett az egyik gyerek, onnantól kezdve már fizikai bántalmazás is. És ez így ment éveken át, lett még egy gyerek, ezek a bújós visszaédesgetős időszakok egyre rövidültek. Ez egy körforgás volt, hiába kérleltük, már a kezdetektől, hogy hagyja ott, nem hallgatott ránk, aztán már nem merte otthagyni, mert a gyerekekkel zsarolta. Felnőttek a gyerekek és a segítségünkkel kilépett, még 2 év telefonos-emailes zaklatás következett, de hála az égnek, hogy elváltak és a zaklatás is abbamaradt.


Hiába is mondjuk neked, hogy lépj ki, mert nem fogsz, mindenki a saját bőrén tanul, de legalább ne szülj gyereket ennek az embernek, hogy ki tudj lépni, ha elkezdődik a fizikai erőszak is. Mert elfog kezdődni, csak idő kérdése.

2020. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
"Ha veszekszünk akkor mindig elpattan egy ér az agyában és ..." Ekkora fszságot??????
2020. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Természeten, bármilyen jellembeli problémát rá lehet fogni betegségre. Ezért lett mindenki narcisztikus, borderline, bipolar meg ki tudja még mi minden.

Egy biztos, nem tisztel téged és egy ilyen műsor után neked sem kéne őt.

2020. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs rendben, és ezeket komolyan gondolja
2020. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Exem nekem is ilyen volt, hogy miért tűrtem azt a jó Isten se tudja, ahelyett, hogy kidobtam volna, tűrtem és tűrtem, órákat sírtam, mert mindent rajtam vezetett le, megalázott, nem szólt hozzám, zsarolt lelkileg. Tudod mi lett a vége?

A bábuja voltam, irányított, ahogy akart, leépítette az önbizalmamat.

Szakítottunk más miatt. Életem egyik legjobb döntése volt. Azóta kivirultam, mert nem vagyok egy lelki boxzsák.

2020. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bipolar
2020. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!