Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek úgy a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek úgy a barátnőmmel, hogy ne legyek számára teher?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt és anyám szerint túl sokat vagyok a nyakán. Mármint a barátnőmén. A bnőm nem említette, hogy "sokalna" engem, de lehet, hogy anyámnak igaza van, mert az tény, hogy tényleg elég sokat vagyok vele. És azt tanácsolta, hogy egy kicsit ritkábban látogassam, hívogassam stb...

Lehet, hogy igaza van, de én imádok a barátnőmmel lenni, mert mindennél jobban szeretem őt. Tehát nem tudom, ha a barátnőm nem mondja, hogy túl sokat vagyok vele, akkor nincs gond. Vagy mégis? :S


2010. szept. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a barátnőd tudja. Ha nem mutatta, éreztette, hogy túl sok vagy már neki, akkor szerintem jó ez így. Ja és mivel te imádsz vele lenni, Ő is lehet ugyanígy veled.
2010. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet ő sem érzi még soknak. Elején vagytok még nagyon. Idővel majd alábbhagy a rajongás, felváltja valami más, majd akkor lesz 1-2 nap pihi külön. Én azt tudom mondani, hogy mindenképpen jót tesz, ha egy héten például van 2 nap, amikor nem találkoztok, csak telefonhívás, meg smsek. De ahogy érzitek :)

21/L

2010. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá néha, hogy lehet, hogy szívesebben lenne a barátnőivel, mint velem. Meg az a helyzet, hogy egy suliba is járunk, csak nem egy osztályba és hát a suliban is minden szünetben együtt vagyunk. De én nem éreztem soha, hogy ő neki ez gond lenne. Mondjuk jólenne rákérdezni. Csak azt nem tudom, hogy hogyan. :D
2010. szept. 3. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondták a szüleim,hogy túl sokat vagyunk együtt..meg fogjuk unni egymást..nem kéne egy kicsit külön is lenni?!Hát mi nem éreztük soknak,nem untuk meg egymást..azóta is együtt vagyunk.Ha a barátnőd találkozni akar a barátnőivel majd szól.De ha nagyon aggódsz akkor kérdezz rá.
2010. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán 1 ideig várdd, hogy ő jöjjön, mert ha jön, akkor ő is ugyan annyira veled akar lenni. Ha viszont amíg nem vagy ott inkább a barátnőivel van, akkor 1 kicsit kevesebbet légy vele.
2010. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, ő is imád veled lenni. Majd ő szól, ha túl sokat lógsz rajta.
2010. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megmondja majd, így szerintem vegyél vissza egy kicsit magadtól. Egy kapcsolatban fontos az, hogy érezd néha a másik hiányát így még jobban fogjátok értékelni, szeretni egymást. Hidd el sokszor megterhelő lehetsz a számára, a barátommal ezért lett vége, mert kisajátított magánnak, folyton velem volt. Heti2-3 alkalom bőven elég, nem vagytok még házasok.
2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!