Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy úgy érezted, elvesztetted végleg, régóta nem beszéltetek, aztán végül mégis egymásra találtatok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elvesztés megvolt, a megtalálás soha.
2021. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmi ügyben még nem voltam így, viszont több olyan barátom is van, akivel anno megszakadt a kapcsolat, aztán újra elkezdtünk beszélni, és megint barátok lettünk.
2021. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"régóta nem beszéltetek, aztán végül mégis egymásra találtatok?"


Ha valaki nem teszi meg azt a bizonyos "első lépést", akkor sosem fognak egymásra találni! :(

2021. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje nem beszeltetek? Hogy zajlott az utolsó?
2021. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Volt. Aztán megint. Majd már valóban végleg elvesztettem.

Bár egyre kevésbé érzem véglegesnek.

2021. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, pont akkor találtunk egymásra, amikor már annyira jól voltam, hogy elfogadtam más közeledését. Pont emiatt bukkant fel újra, szerintem tuti látott valahol azzal a pasival. Én nem tudtam ezt, de valahogy nem voltam boldog és kihátráltam az új kapcsolatból. De megsajnáltam és adtam újabb esélyt kettőnknek. Ekkor bukkant fel újra Ő. Nagy egymásratalalas volt, kb. 10 percig tartott, aztán szakított. Utána 9 hónap múlva majdnem egymasratalaltunk, de nem hittem már benne, mindig azt vártam volna mikor dob ki, úgyhogy inkább kidobtam én magamat. Ott már nem én akartam lezárni, csak lezárult magától. Most már vége örökre. Onnan tudom, mert valaki mást megszerettem.
2021. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Majdnem 10 évvel később újra randiztunk.Mikor találkoztunk,rájöttem hogy nem vonzódom már hozzá.
2021. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen rég volt az a kérdés. Nagyon sok időt ez nehezen bír, de 1-2 év beleférhet. Volt már olyan.
2021. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Remélem lesz. Fél éve nem beszéltünk, de még mindig kapom tőle a likeokat Fb-on. Viszont nem merek rá semmit lépni. Ez van.
2021. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!