Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már úgy hogy mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy hogy mindenkit elvesztettél aki valaha is fontos volt neked?

Figyelt kérdés

Az én történetem talán a legszomorúbb a világon.

Senkim sincs ezen a világon.

Senki nem nyitja rám az ajtót..mintha eltűntél volna, mintha sosem ismertek volna..minden úgy kezdődött mikor megismertem egy férfit négy éve..vagy öt éve..plátói szerelem lett belőle, a férfinek nem kellettem komolyan..de mindig kiskapukat hagyott...a vége az lett, hogy teherbeestem..egyértelműen nem kellettünk neki ...sőt..azt szerette volna ha elvetetem...én erre nem voltam képes..volt h időközben lemondtam róla..és megismertem még a terhesség előtt egy másik férfit..aki igazán szeretett de viszont én nem vonzódtam hozzá..már majdnem lejebb adtam az igényeim..de megtörtént az aminek talán nem kellett volna mindig visszavágyódtam az exemhez.ő sosem szeretett mindig megbántott...de szeretkezni csak vele tudtam..ez nem mentség..el kellett volna már felejteni már rég..kihasznált..most itt maradtam teljesen egyedül a szülőkkel..sosem éltem együtt férfivel még magányosabb vagyok mint valaha..egyik férfi sincs mellettem sőt senki...meg sem kérdezik mi van velem..az élet ilyen..kegyetlen...nem nagyon van értelme így az életemnek ....ezt a magányt nem lehet bírni...főleg a terhesség utolsó idejében...szenvedek..börtönben érzem magam..anyuékkal unalmas és három hete szinte sehova se járok...mindenki elkerült..


2013. júl. 31. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! Anyukának készülsz és egy olyan ember után sírsz, aki semmibe vesz téged és a jövendőbeli gyerekedet. Az Isten szerelmére meghoztál egy döntést, hogy nem veted el, akkor most hozd rendbe magad és legyél erős a gyerekedért!


Mellesleg úgyis találni fogsz valakit. Ehhez kétség sem fér. Tehát kapaszkodj abba a gondolatba, hogy akkor milyen boldog leszel és addig is mindent meg kell tenned, hogy a legjobb formádat hozd!

2013. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen velem...

De eltudom képzelni hogy nem kellemes...://

Elég rossz a helyzeted :(

17/F

2013. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek azelőzővel, tényleg össze kell szedned magad, hiszen gyermeket vársz, ami egy csodáltaos dolog. Feletsd el azt a férfit, hidd el úgyis jönni fog helyette más:)

És szerintem ne ülj otthon, annál rosszabb, mozdulj ki, töltsd az időt a barátaiddal :)

2013. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem a te történeteds a legszomorúbb a világon, sőt, sok ugyanígy járt nő él a világon. Most adok neked egy tanácsot, lehet hogy keményen fogalmazok, de enyhén szólva felhúztál ezzel az önsajnáltatós szöveggel. A tanács: szedd össze magad! Te voltál az aki lefeküdt azzal a férfival, nem vetette el a gyereket stb. A végeredmény amiben most vagy, mind a te rossz döntéseidnek a következménye! Most anyuka leszel, mit gondosz, hogy fog érezni a gyereked, ha egy depis anyja lesz!? Arra meg nem is fondoltál, hogy azért kerül el mindenki, mert tiszta világvége hangulatot árasztasszm komolyan szinte süt a sorokból... Ha ennyire társaaság hiányod van menj ki a fris levegőre, és keresd meg a barátaid, most komolyan nem vàrhatod el tőlük, hogy mindig csak ők közeledjenek felèd. Állj fel, vesd meg a lábad és ahogy a szlogen mondja : vedd kezedbe a sorsod!!!
2013. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért feküdtem le vele mert a szívem mélyén mindig is őt szerettem...és igazad van..hoztam rossz döntéseket..és ennek vállalnom kell a következményeit....
2013. júl. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!