Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok más nővel csetelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok más nővel csetelne kiakadnátok rá?

Figyelt kérdés
Párom kb 1 hete egy csetoldalon elkezdett egy nővel beszélgetni.Akit élőbe nem is ismer. A nőnek is van párja. Mikor szóvá tettem jól kiakadt rám h mi az h ő nem beszélgethet, én kalitkába akarom tartani, h nincs abba semmi h beszélget...stb.Ő amúgy egy öntörvényű ferfi!Lattam pár mondatukat egyelőre általános dolgokról beszelgetnek. Ráír a párom h szép napot h telt a napja..érdeklődik....-beszélgetnek hol járt a nő, párom érdeklődést mutat a programja után, de mikor én mondtam neki nemrég h elmehetnénk oda akkor hallani se akart róla! A nő munkája felől is érdeklődik..megadta a nőnek a telefon számát, ha tud valakit aki festetni akar tudjon neki segíteni munkát találni. Mivel a párom szobafesto-mázoló.Ezt tényleg kell tolerálni egy kapcsolatba ? Ilyener még nem szabad szólni a párunkra? Ti hagynátok és nem szólnátok had beszélgessenek elvégre nincs abba semmi??
2021. nov. 7. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%

Nem, eszembe sem jutna!

Igazán nem értelek, a párod nem állhat szóba senkivel?

Ennyire nem bízol benne?

Nekem eszembe sem jutna amiatt szólni, hogy valakivel beszélget, ettöl nem fog elhagyni.

Gondold végig, ha nem nö, hanem férfi lenne a másik fél, akkor is ilyen hiszit csapnál?

Mi a különbség?

Vagy te ha szóba állsz egy férfivel, akkor már meg akarod vele csalni a párodat?

Amiatt inkább elhagy, ha hisztizel neki, meg akarod mondani, kivel, mikor és miröl beszélhet, börtönbe akarod zárni lelkileg az értelmetlen, beteges féltékenykedésed miatt.

2021. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, kezdj el ismerkedni cseten.

Nem azért, hogy bosszantsd a párod. Hanem mert egy új párra volna szükséged, aki nem ilyen köcsög, mint a mostani.

Nem, ez nem normális. A "párod" - hiába szépíteni - ismerkedik.

Ha egy régi baráttal, iskolatárssal, munkatárssal beszélget valamilyen téma kapcsán, az természetesen rendben van.

De amit leírsz, az konkrét ismerkedés.

Ne tervezz vele hosszú távra.

2021. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem a szitu alapból fura, hogy olyannal beszélget neten, akit élőben nem ismer. Se én, sem a férjem nem szoktunk idegennekkel neten csevegni. Bár, én az a fajta vagyok, aki facen is csak azt jelöli vissza, akit személyesen ismer. Be szoktak jelölni ismeretlenek is. Máskor is szokott idegenekkel neten így beszélgetni? Ha igen, akkor nem foglalkoznék vele. Ha nem, csak ezzel a nővel, akkor ez nekem így ismerkedésnek hangzik, bármilyen bizalomról is legyen szó.
2021. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
bizalom lenne az alapja egy kapcsolatnak. ha eddig nem jól kommunikáltatok egymással, akkor ezen már nem könnyű változtatni.
2021. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Majd nézz rá, pár hét múlva már a szex lesz a téma.
2021. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ő kapható a beszélgetésekre..foleg ha nő az illető ..
2021. nov. 7. 10:37
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy van arra igénye, hogy vadidegen nőkkel csevegjen neten. Párkapcsolatban élő nőként belegondolva a masik oldalba: elkezd velem egy idegrn pasi csetelni. Majd arról érdeklődik, milyen napom van. Hát... én nem egy vadidegennek akarnék beszámolni róla, hogy milyen napom van. De könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja. Nekem ez ismerkedés kategória.
2021. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Én kiakadnék. Nyilván vannak nő ismerősei, az más, de nem lennék boldog ha vadidegen nőkkel csak úgy cahtelne. Persze ha valami speckó dolog, hobbi miatt, kifejezetten arról, az megint más téma.
2021. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Ti hülyék vagytok? 👀
2021. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9#


Miért hülyék???

2021. nov. 7. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!