Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, ha nők ilyet...

Kiakadnátok, ha nők ilyet mondanának a férjetek előtt?

Figyelt kérdés

A férjem taxis. Múlt héten szombaton hat 40 feletti nő ült be hozzá, és kijelentették, hogy egész éjszaka őket kellene különböző helyszínekre elvinni. Ezekről a tipikus gazdag rózsadombi csatakancákról van szó, akik 45 évesen 18-nak érzik magukat, és ha elszabadulnak a férjeik mellől bulizni, akkor aztán igazán kivetkőznek önmagukból. Biztosan ismeri mindenki ezt a típust.

Na szóval végigjártak vagy 6 szórakozóhelyet, közben kettőt is haza kellett újra fuvarozni, mert a sok pia miatt volt egy kis balesetük, nem kell részleteznem. Minden alkalommal feltűnően sokat jattoltak, és normálisak voltak. Majd mikor a végén hazavitte őket, akkor az egyik nő beszólt a másiknak egy ilyet: "Már megint fizetni kell? Miért nem sz.pod inkább le?" Nyilván egy alpári vicc volt, ez őket minősíti, ezért mikor másnap a férjem elmesélte, egy percig sem húztam fel magam rajta.

Tegnap este viszont a férjem újra felhozta a témát, mert elmondása szerint egy hete rágódik azon, hogy miért nem lettem ettől a sztoritól dühös, vagy féltékeny, és hogyan tudtam mindezt egy szemöldök felvonással lereagálni, míg más nő biztosan kiakadt volna egy ilyentől. Egyszerűen nem értem a kifakadását. A vita végén már azt mondta, hogy biztos nem szeretem már, vagy van valaki más is az életemben, azért nem érdekel ez az egész.

Tényleg jobb lett volna, ha emiatt féltékenységi rohamom lett volna?

Én eddig azt hittem, hogy teljesen rendben van a kapcsolatunk, és valóban sosem éreztem úgy, hogy féltékenynek kellene lennem, de úgy tűnik ez sem jó. Jót tenne az, ha néha ál féltékenységi jelenetet rendeznék? Ez jót tesz egy férfi egójának?


2016. febr. 7. 12:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem szereted? Szerintem pont az ellenkezője. Szereted és ismered annyira, hogy tudod, hogy nem tenne ilyet.


Ha az én férjem lenne taxis és vele történt volna, biztos itt röhögnénk, de nem sértődne meg, hogy miért nem hisztizek.


Vagy szerinte az lett volna normális, ha zéró bizalmad van irányába, és elhiszed róla, hogy szexelt volna ezekkel a nőkkel?

2016. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Erre én sem rendeztem volna féltékenységi jelenetet, mert ez nem arról szólt, hogy rástartolt volna a férjedre, hogy bármit is szeretett volna tőle, hanem a maga minősíthetetlen formájában tett egy alpári és magára nézve sértő megjegyzést. Konkrétan k..rvának írták le magukat. És gondolom te is ismered a férjedet, így tudod, hogy az ilyen dologgal való élés tőle is távol állna.
2016. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
Hozzáteszem, hogy azért tettem volna egy megjegyzést a drága hölgyeményekre is, mint ahogyan te is megtetted itt az oldalon, meg lehet odahaza is.
2016. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, én arra gondoltam, hogy míg sok ember azzal lő túl a célon, hogy folyton féltékenységi rohamai vannak, addig én sosem , és féltékenykedem, és talán ez is baj. Lehet, hogy ezzel ártok a "férfi büszkeségének", vagy nem tudom.


2.-3. v. Igen, vigyorogva annyit mondtam, hogy a gazdagság mellé sajnos nem jár jó modor is. Ettől jobban nem fikáztam azt a nőt, mert tényleg nem érdekelt annyira az egész.

2016. febr. 7. 13:13
 5/37 anonim ***** válasza:
75%

Én nem akadtam volna ki. De nekem meg divatfotós a férjem, és azon sem akadok ki, pedig nap mint nap gyönyörű modellekkel dolgozik.


Szerintem ez a normális, és igazad van, hogy valahol a férjedben belül kell keresned az okot, miért várja el, hogy féltékeny legyél? Az álféltékenység szerintem nem jó, hisz csak eltussoljátok vele a problémát, ahelyett, hogy megkeresnétek a gyökerét, és megoldanátok...


Én leülnék vele beszélni, hogy mondja el őszintén, miért érezte úgy, hogy féltékenynek kellett volna lenned? Nem érzi esetleg, hogy szereted? Hiányzik neki valami a kapcsolatból? Ha ezekre válaszol, te is jobban tudsz segíteni.

2016. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Én röhögtem volna egyet :D A férjem is el szokta mesélni, ha valaki flörtölni próbált vele vagy megjegyzéseket tett, itthon mindig jót nevetünk rajta. Ugyan nem lennék féltékeny egy ilyen hülyeség miatt!
2016. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Hát a férjed nem tudom hol él, kicsit félreértelmezte a helyzetet.
2016. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

# 5-ös, teljesen egyetértek veled. :)

# 7-es, mire gondolsz?

2016. febr. 7. 13:23
 9/37 anonim válasza:
91%
Itt nincs mire/kire féltêkenynek lenni. Nem arról van szó, hogy a férjed bejött ezeknek a hölgyeknek...
2016. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
# 9-es, ezzel mindketten (én is, és ő is) tisztában vagyunk. Nem értem miért érezted úgy, hogy ezt le kell írnod.
2016. febr. 7. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!