Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ennyire diktatóri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ennyire diktatórikusan kijelenteni hogy gyerek lesz?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt úgy jöttünk össze hogy gyereket akarunk ha minden rendben lesz.


Viszont sok kapcsolati és egyéb gondok miatt úgy érzem hogy még nem akarok. Ezt elmondtam barátnőmnek is, hogy ha ő már szeretne akkor engedjük el egymást bármikor, mert nem tudom mikor akarok majd..


Nem szakított velem, sose szeretkeztunk sokat ilyen 3 havonta 1x, és emiatt is de abbahagyta a tablettát is.


Én nem bízok az óvszerben, ő már babát akar( na), más módon egyelőre nem akar védekezni míg úgy fogom érezni hogy jöhet a baba, hogy ha ritkán is, de szeretkezni tudjunk.


Ezért közel 2éve nincs szex..csak ritkán orál..


Viszont most lett egy kezdődő inzulin rezisztencia betegsége kb fel év és rendbe jön ha betartja az utasitasokat, és mondta a doki h jöhet a baba is ha akar utána..


Ő kijelentette hogy amint lehet gyerek lesz utána..de pont emiatt se szeretkeztunk eddig se a baba es védekezés téma miatt!!- akkor most miért változna ez??- plusz még egy nyomás ami miatt még inkább nem lesz szex..ezt ő nem látja??- mit vár..


2021. nov. 7. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te úgysem akarsz tőle gyereket, miért húzod az idejét?
2021. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én elmondtam már többször is neki hogy ne várjon rám mert nem tudom mikor változik meg bennem ez az érzés, bármikor szól hogy vége emiatt, megértem elengedem nem akarom az idejét elvenni..
2021. nov. 7. 14:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen közös jövőképetek, és finoman szólva nincsen szexuális harmónia sem köztetek - gyakorlatilag szinte nincsen szexuális életetek sem.


Miért vagytok együtt?

2021. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nincs szex mert nem akarsz gyereket?Ti amúgy minek vagytok együtt?Mit vár hogy csinálj neki gyereket mondjuk ha 3 havonta volt szex fènykorotokba akkor nemigazán van mitől félni.
2021. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy te alig várod, hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak, csak gyáva vagy lépni, nehogy te legyél a rossz.Ezért megvárod, hogy ő mondja ki, hogy vége.
2021. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak kerülgeted a forró kását, célozgatsz, de ugyanúgy vele vagy, ígérgeted a közös házat, a közös életet. Honnan kéne tudnia, hogy te azt várod, hogy szakítson és költözzön el? Ne aggódj, majd rávesz egy-egy szexre, aztán bejelenti, hogy terhes.
2021. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már fiatal és elég régóta vagyok házas de hogy 2 évig nincs szex.Egy olyan kifogással hogy nem akarok gyereket hát ez nekem elég furcsa.Mert ha aszexuálisak vagytok azt még megértem de ez mi?
2021. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég szemét dolog tőled, mert csak hitegeted, hogy nem tudod mikor változik meg a döntésed, holott egyértelmű hogy te ettől a nőtől nem akarsz gyereket.

A nőd meg naív, azt hiszi majd megváltozik a véleményed mert te azt mondtad. Elb@szod az éveit ezzel a betegséggel meg nem is egyszerű teherbe esni, lehet nem is lesz neki amíg rád várogat.

2021. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem tartod kézben az életed, veled minden csak úgy történik, te meg sodródsz. Azért fog a nőd dönteni, hogy lesz-e gyerek, és mikor. Pár hét, rendbejön, a doki zöld utat ad, és jön a gyerek. Te meg vernyákolsz tovább gyakorin a végtelenségig, hogy mikor megy már el a csajod a gyerekkel együtt a pichába, mert mindkettőt utálod.
2021. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát a helyébe már szakitottam volna.Az idő telik nem pazaroltam volna 7 évet az életemből erre a kapcsolatra.
2021. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!