Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen új életet kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen új életet kezdeni? Vagy már törődjek bele a sorsomba? Munkamániás pasi mellett

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, közel 5 éve élettársi kapcsolatban élek. Házasságot nem is terveztünk ez közös döntés volt. De úgy érzem boldogtalan vagyok mert antialkoholista munkamániás a párom és minden előrébb való neki nálam…

Most volna valaki aki talán… nem, nem szeretőm csak gondolati szinten történt bármi is. Ő 31 éves, sokkal lazább életet él, dolgozik de sportol szórakozik bulizik, persze nem mint egy kamasz de mégis teljesen más.

De már éjszakánként nem tudok aludni ver a víz, dobos ezerrel a szívem már félek valami bajom lesz nemtudom mit csináljak az életemmel. Félek mert minden amiért eddig én is dolgoztam semmivé vàlik de úgy szeretnék én is boldog lenni

Talán még van esély??! Vagy nem?!



2021. nov. 7. 18:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
33%
Ha megéri neked úgyis hogy pár hónap múlva kidob, hajrá.
2021. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
1 Miért dobna ki? Ezt előre nem lehet tudni, persze benne van a pakliban.
2021. nov. 7. 18:31
 3/46 anonim ***** válasza:
36%

Egyelek meg én 33 vagyok szintén nő. Én ezen keresztül mentem 29 éves koromban mindig minden pasi beetettet aztán mert látták rajtam a kétségbeesést.

Fut fát ígérnek aztan helló mennek amerre nem szégyelnek.

Biztos ne hagyd ott. Tedd inkább helyre a kapcsolatod.

2021. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Lachesys ***** válasza:
93%
Inkább egyedül kéne lenned, nem az a baj a pasiddal, hogy munkamániás, hanem hogy nem fordít rád elég időt. De ezt nem az fogja orvosolni, hogy keresel egy teljesen ellentétes személyisegu embert és arra akaszkodsz rá. Kicsit úgy tűnik te sem tudod mit akarsz, magaddal sem vagy tisztában.
2021. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
45%
Először próbáld meg a jelenlegi pároddal megbeszélni, hogy hajlandó-e érted változtatni az életvitelén. Ha nem, akkor keress mást minél hamarabb. Felesleges benne lenni egy boldogtalan párkapcsolatban.
2021. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes.. régen az volt a baj, ha valaki alkesz. :)


Beszélgetnetek kéne. Ezt a kapcsolatot még bőven meg lehet menteni.


Csak kérdezem, hogy ha törődne veled a párod, és szeretne inni, akkor az elég lenne neked?

2021. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

3. Ezen már túl vagyok, megpróbáltuk nem egyszer de ígér mindent kedves ( ez eppen a páromra igaz, nem a másikra !) de aztán meg nem változik semmi.

Ettől többet nemtudok könyörögni nem fogok, hogy törődjön velem, belefáradtam


4 Az, hogy érdekel és tetszik ( úgy néz ki kölcsönös) az nem ráakaszkodás. Egyedül voltam sok sok évet fiatalon azt inkább kihagynám.

2021. nov. 7. 18:38
 8/46 A kérdező kommentje:

5-6 Már ezen túl vagyunk olyankor ha elmondom mi a baj kedves és ígérget meg bújik de aztán a mindennapok során semmi nem változik ….

Nem azt akarom, hogy alkoholista legyen de ha meg akartam inni egy pohár bort kint a teraszon és közben beszelgetni vele akkor mindennek lehordott.

2021. nov. 7. 18:39
 9/46 Lachesys ***** válasza:
87%
És ez akkor nem volt így amikor összeköttetek? Gondolom nem 5 év alatt változott meg ennyire...
2021. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beletörődni, de ne más miatt változtass!

Boldogtalan vagy, akkor tegyél pontot. A bulizós sportos pont annyira le fog szarni, mint a mostani, ne miatta szakíts.

2021. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!