Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen új életet kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen új életet kezdeni? Vagy már törődjek bele a sorsomba? Munkamániás pasi mellett

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, közel 5 éve élettársi kapcsolatban élek. Házasságot nem is terveztünk ez közös döntés volt. De úgy érzem boldogtalan vagyok mert antialkoholista munkamániás a párom és minden előrébb való neki nálam…

Most volna valaki aki talán… nem, nem szeretőm csak gondolati szinten történt bármi is. Ő 31 éves, sokkal lazább életet él, dolgozik de sportol szórakozik bulizik, persze nem mint egy kamasz de mégis teljesen más.

De már éjszakánként nem tudok aludni ver a víz, dobos ezerrel a szívem már félek valami bajom lesz nemtudom mit csináljak az életemmel. Félek mert minden amiért eddig én is dolgoztam semmivé vàlik de úgy szeretnék én is boldog lenni

Talán még van esély??! Vagy nem?!



2021. nov. 7. 18:28
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
74%
Simán lehet újrakezdeni mindent. Terítsd ki a lapjaidat, és úgy.
2021. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés ! Kamu indokok!

A kérdező semmi konkrétumot nem ír !

IQ gyengén megfogalmazott történet.

"Minden előrébb való" "munkamániás" "antialkoholista" "pohár bot nem akar meginni" Ezek tényleg komoly indokok egy szakításhoz ill. egy kapcsolatból való ki kacsingatásokból?

A kérdező unatkozik !

Unalmába, nem tud magával mit kezdeni, ezért kitalál történeteket amivel szórakoztatja saját magát!

2021. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
32 Nem kamu kérdés, szándékosan nem osztottam meg semmi konkrétumot ami alapján felismerhető lennék még így, anonim oldalon is.
2021. nov. 8. 04:13
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki, de ne a másik miatt! Egyedül kell előbb helyreállnod, aztán ha lesz más, akkor majd válogathatsz. Még elég fiatal vagy 33 évesen ahhoz hogy új életet kezdj, nem rohan az élet sehová. Ha így boldogtalan vagy, inkább lépj.
2021. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

34 Miatta lépnék ki amit írtam…

Bár épp tegnap is magányosan itthon ülve azon gondolkodtam ha egyedül élnék se lenne sokkal másabb ..

2021. nov. 8. 11:36
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne a másik miatt? Olyan ritkán köszönt be a szerelem az ember életébe.
2021. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
36 sajnos igen bár nemtudom abból mi lenne ( igaz ezt sosme tudni előre ) mostani párom se hittem hogy munkamániás érdek ember lesz…
2021. nov. 8. 11:46
 38/46 anonim ***** válasza:
78%

Ne senyvedj!


Mi lesz még öt év múlva?

2021. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
50%
Mi volt a kifogasa , a pohar bor ellen? Mit mondott ? Miert ellenezte ennyire?
2021. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

39 Igazából konkrétumot nem mondott hanem miket kitalálok már hogy igyunk mikor neki dolga van( mindig dolga van ezer egy munkája van de attól még pihenni kikapcsolódni is kellene) stb…

Én sem vagyok ivós, de egy pohár bor vagy mittudomén egy pohár pezsgő koccintaskor néha belefér.

2021. nov. 9. 10:05
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!