Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen új életet kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen új életet kezdeni? Vagy már törődjek bele a sorsomba? Munkamániás pasi mellett

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, közel 5 éve élettársi kapcsolatban élek. Házasságot nem is terveztünk ez közös döntés volt. De úgy érzem boldogtalan vagyok mert antialkoholista munkamániás a párom és minden előrébb való neki nálam…

Most volna valaki aki talán… nem, nem szeretőm csak gondolati szinten történt bármi is. Ő 31 éves, sokkal lazább életet él, dolgozik de sportol szórakozik bulizik, persze nem mint egy kamasz de mégis teljesen más.

De már éjszakánként nem tudok aludni ver a víz, dobos ezerrel a szívem már félek valami bajom lesz nemtudom mit csináljak az életemmel. Félek mert minden amiért eddig én is dolgoztam semmivé vàlik de úgy szeretnék én is boldog lenni

Talán még van esély??! Vagy nem?!



2021. nov. 7. 18:28
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor anyukám,meg is válaszoltad magadnak. Ha nem érzed jól magadat a kapcsolatodban, akkor lépni kell. Állj elé, mond el mi fáj és szakíts vele. Ez így fer.
2021. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
49%

Szerinted a következő hibátlan lesz? Minden pasival van valami.

Lehet ezt a mostanit visszasirod meg egyszer valami alkesz agresszív állat mellett.

2021. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

20 Lépjek avgy ne vagy lehet én túlzok és ennyi év után ez ilyen?

Vagy más pasija is munkamániás ?? És ez ilyen jobb mintha épp horgászni járna állandóan?

2021. nov. 7. 19:05
 24/46 A kérdező kommentje:

22 De ha nem törődik velem akkor az sem jó, nem úgy erettem hogy akkor alkoholistát akarok de meginni egy pohár bort és mellette beszelgetni az nem ezt jelenti.

Vagy szeretet és törődés nem járna a mindennapok során? Hanem egy nap beszeljunk aztán élünk egymás mellett ?

2021. nov. 7. 19:06
 25/46 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyanok, akinek a boldogsághoz elég, ha nem verik őket, mint itt pár válasz mutatja. Szerintem viszont igenis lehet boldog, minden szempontból kielégítő párkapcsolata az embernek, a megfelelő partnerrel, aki figyel az emberre, szeretetet, szerelmet ad. Mert ez lenne a lényege a párkapcsolatnak, nem pedig a társas magány. Nekem pszichológus segített kilépni egy megrekedt párkapcsolatból,nagyon megérte.
2021. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
33%
"teljes magányban ezt még egyszer nem élnék túl." Kapcsolatfüggő vagy!
2021. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggő nem ezt jelenti, egy szótárt fel kéne ütni.
2021. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
26 Nem vagyok kapcsolat függő de a magányt nem választanám ujra ha nem muszáj. Persze ettől még alakulhat ugy.
2021. nov. 7. 19:11
 29/46 anonim ***** válasza:
51%

Egy idő után a folyamatos pozitív ingerekre is rá lehet unni. Vannak ilyen ismerőseim is. Sokáig élete szerelme, aztán már ő is béna.


Az ilyen kapcsolatokban azt láttam sorra, hogy nem az illetőt szeretik, hanem hogy folyamatos az impulzus, és valójában amiatt érzik úgy, mintha szeretnék a másikat.

2021. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
29. Tisztában vagyok vele hohy 5 év után lehet mással sem lesz jobb, de törődni nem kell a másikkal ?!’ Mindig a munka meg a munkával kapcsolatos tennivalók én meg utolsó vagyok a sorban?!
2021. nov. 7. 19:24
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!