Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen új életet kezdeni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen új életet kezdeni? Vagy már törődjek bele a sorsomba? Munkamániás pasi mellett

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, közel 5 éve élettársi kapcsolatban élek. Házasságot nem is terveztünk ez közös döntés volt. De úgy érzem boldogtalan vagyok mert antialkoholista munkamániás a párom és minden előrébb való neki nálam…

Most volna valaki aki talán… nem, nem szeretőm csak gondolati szinten történt bármi is. Ő 31 éves, sokkal lazább életet él, dolgozik de sportol szórakozik bulizik, persze nem mint egy kamasz de mégis teljesen más.

De már éjszakánként nem tudok aludni ver a víz, dobos ezerrel a szívem már félek valami bajom lesz nemtudom mit csináljak az életemmel. Félek mert minden amiért eddig én is dolgoztam semmivé vàlik de úgy szeretnék én is boldog lenni

Talán még van esély??! Vagy nem?!



2021. nov. 7. 18:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
73%
Ha 1x fontos dolga van, es nem szereti az italt akkor minek erolteted ra?
2021. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

41 Ebben nem az ital lett volna a lényeg hanem hogy valamit csináljunk együtt….

Munka munka munka az mindig van persze …..

2021. nov. 15. 04:59
 43/46 anonim ***** válasza:
27%
Ha meg nem akarna dolgozni, akkor azert nyignal, mert lusta es nincs penz.
2021. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
43 Én is dolgozom, van keresetem semmiért nem nyígok neki. Tudod hiába a pénz ha nemtudod kiélvezni sem mert még egy olcsó vagy ingyenes programra sem lehet elhivni. Minek a pénz ha nincsenek élmények nem tudja magát jol érezni?
2021. nov. 15. 20:55
 45/46 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, hasonló szitut megéltem, ne maradj, mert úgyis szakítotok csak még idősebb leszel.
2021. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
40%
Egy a lenyeg, ne nyigjal
2021. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!