Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a bűnös az alábbi helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a bűnös az alábbi helyzetben, mit lehet tenni a megoldására?

Figyelt kérdés

Párom néha felhúzza magát ha valami nem sikerül neki és olyankor kiabál. Ez alapból idegesítő mert apróságokon is tud dühöngeni ami am nem zavaró.

De ez még nem is lenne olyan nagy baj viszont amikor konkrétan nekem mondja a szidalmait (nem engem szid) akkor már zavar. Volt már rá példa, hogy tőlem várta a megoldást kb azonnal és akkor engem szidott, hogy miért nem segítek neki.

Később szerinte nem is volt semmi említésre méltó, és nem nekem szánta amiket mondott. Ne vegyem magamra. De elég idegesítő.


Én azzal tudom ezt azonosítani amikor a dühös férj hazamegy a kocsmából, jól megveri a feleségét majd másnap közli h elnézést kér nem neki szánta de felidegesítették napközben.


2021. nov. 7. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. Mit lehetne tenni? Te vagy az áldozat, ezen aligha tudsz változtatni
2021. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
100%
A példád hülyeség, a pasidnak indulatkezelesi problémai vannak, de nem téged szidalmaz alapvetően. Én elmondanám neki a problémám és hogy ha ezen nem képes változtatni akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2021. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az elsőnél a párod volt a hibás. Az összes többi a te hibád, mert ha időben kidobod, nem tudna már bántani.
2021. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő így tudja levezetni a feszültséget. Beszélj vele, hogy téged ez zavar, próbáljon rajta változtatni.

Egyébként én ugyanez a típus vagyok, csak nőben, és lehet tenni ellene, dolgozni az önkontrollon. Nem mindig egyformán könnyű, de nem lehetetlen. Felnőtt ember, tanulja meg kezelni az indulatait.

2021. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mutass peldat arra neki te hogyan vezeted le a feszkot.

A párok tudattalan is másolják egymást

2021. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig elviseltem az ilyesmiket, évekig. Nem oda raktam valamit, ahová szerinte kellett volna. Beágyaztam,majdnem élve felkoncolt, elmosogattam, leharapta a fejemet és elmagyarázta, hogyan kell. Összekaptunk, ököllel ütötte a falat. Menni akartam valamerre nyáron, öt kilométerrel odébb, strandra. Majdnem elhordott minden sz.. rnak, hogy merek ilyesmit kitalálni.

Most már egyedül élvezheti a csodálatos természetét.

Nem javaslom, hogy sokáig tűrd, hogy egy baromarcúval vagy együtt...

2021. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ennyire azért nem durva a helyzet. Meg nem nekem szól a mérgelődése, tehát ha valamit csinálok annak többnyire örül, meg nem köt bele szándékosan az élő fába is. Viszont amikor valami nem sikerül neki vagy sokat szerencsétlenkedik vele akkor felkapja a vizet és féktelen haragra gerjed. Talán még a legbékésebb emberrel is előfordul, hogy ha mondjuk lefagy a számítógépe akkor elkezdi püfölni a billentyűzetet.

Na ő nála bármi is történik mindenen mérgelődik, szitkozódik, káromkodik. Magamba én is szoktam sokszor de ő hangosan üvöltözik és nagyon kis apróságokon is.

2021. nov. 8. 15:54
 8/12 A kérdező kommentje:

Többnyire nem jut el konfliktusig a dolog mert pl nem nyílik meg egy program azonnal a gépén akkor üvöltözik (nyílj már meg te...) de mire végére ér a szitkozódásnak meg is nyílik. Ez igaz a mérgelődéseinek a 90%-ra. De van olyan hogy valós a probléma és az a program nem fog megnyílni mert nem csak lassú hanem rossz is. Vagy nem fog elindulni a mosógép mert nem nyitotta ki a vízet de nem jön rá magától.

Ilyenkor egyre durvábban mérgelődik, és ilyenkor már nekem is kiabál , hogy segíts már, stb..

2021. nov. 8. 15:58
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezzel még nem lenne, baj de azt várja el h azonnal reagáljak, képes ilyenkor azonnal felhívni és elvárná, hogy rohanjak és oldjam meg. Ha otthon vagyok akkor dobjak el mindent és azonnal oldjam meg a problémát. Ha nem ez történik akkor már velem is kiabál, hogy sose segítek meg mindent neki kell egyedül megoldania, meg látni se akar. És bántó dolgokat mond, majd később se ismeri el ,hogy indulatkezelésre lenne szüksége vagy bocsánatot kéne kérnie.

Nem nekem szólt a méreg hanem a tárgynak vagy saját magának.

2021. nov. 8. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor is egy gyerek szintjén van, ne haragudj! Ez csak rosszabb lesz.
2021. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!