Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből honnan tudod, látod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből honnan tudod, látod hogy valoban szeret a párod, bízhatsz benne?

Figyelt kérdés

Én a mostani páromtol semmiből.2 éve járunk, se ölelés puszi se virág, nem is segít semmiben, odakoltozhetnék ugyan hozzá, de dirigál, és nem merek.

Családnak bemutatott.


Semmilyen komoly szándékát vagy azt hogy szeretne, úgy érzem, nem fejezi ki. Es elvárja hogy en ezt magamtol tudjam

(Ez mellett teloja kódolva, napkozben nekem nem ír, lesz.r stb)


És nem érti miert vagyok bizonytalan és már zavarja hogy az vagyok.



Más mikbol látja érzi tudja azt hogy valóban szereti a párja? Moből kéne nekem ezt tudni látni?


Állandoan az az érzésem van mellette (mert szokott is ezzel zsarolni), hogy szakít lelép elhagy, csak idő kérdése. Csupán azért mert lefárasztom azzal hogy ez miatt bajom van



#honnan tudod h szeret
2021. nov. 8. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De mi a tökömért vagy még vele, ha így bánik veled?

Most tök mindegy másvalaki miből veszi észre, Te azt vehetnéd észre, hogy tényélegesen nem szeret, miért kutatod akkor a bizalom, szeretet jeleit?

Érzelmileg zsarol, le se tojik, odaköltözés sem pálya (szerncsére annyi eszed volt, hogy ne lépd meg), mert akkor dirigálna, ennél egyedül is jobb.

Nincsen jelentősége normális kapcsolatban mik a jelei, mert ez nem normális kapcsolat.

Amúgy sincsenek jelek, meg sejtések és egyéb humbug, egy kölcsönös, bizalmon alapuló szeretetteljes kapcsolatban maghátólértetődő, hogy szertik egymást a felek és ezt mindkettő egyértelműen érzi, tudj ai, a nélkül, hogy jeleket kuatatgatna, vagy várná a virágot, ami egyébként sosem értettem miért lenne a törődés jele, a szeretőjétől hazafelé is vehetne teszem azt virágot, csak a példa kedvéért.

summa summárum ez a kapcsolat kuka, nincsen rajta mit rendbehozni, te alárendelt szerepben vagy és még manipulálnak, zsarolnak is, ki a francot érdekel, hogy bemutatott otthon, nyulcipő most rögtön, aztán keressen másik lábtörlőt magának.

Neked meg legyen már egy kis önbecsülésed, hogy egy kis szeretetmorzsáért cserébe (ami után hiába kutatsz) ne menjél le kutyába, szakíts, aztán dolgozz egy kicsit az önbecsüléseden, mielőtt újra kapcsolatba, ismerkedésbe kezdesz, vagy úgy jársz, hogy megint egy ilyen díszpintybe futsz bele és kezdődik az egész előről.

Sok sikert, ezt önző macskajancsit meg hajítsdad ki még ma, hidd el, jobban jársz, minél előbb, annál jobb.

2021. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Segítek, ez az ember téged nem szeret, nem tisztel.

Szívesen!

2021. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azert tartok mert a következő kapcsooatomban is ha nem làtom, nem erzem a màsiktol, ugyanott leszek mint a mostanival.
2021. nov. 8. 09:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ártana tudnom MIBŐL lehet ezt làtni érezni?
2021. nov. 8. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Azokból, amiket felsoroltál, hogy nem teszi, nem érzed.

Nem figyelmes, nem keres, nem érzed, hogy bízhatsz benne, odaköltözHETSZ - ő szeretné vagy na jó anyám ha annyira akarsz, idejöhetsz, de én dirigálok...?


Én abból érzem, hogy meghallgat, figyel rám, emlékszik is azokra, amiket mondtam. Segít. Együtt érez. Bátorít. Mellettem áll mindenkivel szemben, ha arra van szükség. Elfogadja a fiamat - én is az ő gyerekeit. Ha ideje engedi, megfőz, mert tudja, hogy utálom. Ha valamit kérek tőle, haladéktalanul igyekszik teljesíteni.

2021. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Engem olyanokkal is zsarol hogy en sem teszek semmit érte ne várjak semmit.


Csak epp en mindig irok neki keresem, tudja hogy bennem bizhat odavagyok érte,(en kaparok), hogy vele akarok kozos jovőt es szeretném ha kifejezné hogy szeret es ezt lehet vele.


Ezek miatt is csak leb.sz. hogy 1. nem az szeretni hogy irok keresem, hanem pl pontosnak kéne lenni, meg minek várok en folyton erősitgetést hogy szeretne, nem akarja ezt

2021. nov. 8. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy emlékszik rá mi a szívem vágya és meglep vele. pl. pnaszkodtam a csapra, hogy gyakorlatilag lóg, kinéztem egy tök jó hajlítható csöveset, mire hazajöttem a kórházból ott várt beszerelve.

Minden hónapban a hófordulónkon kapok tőle virágot.

Ha megkérem valamire teljesíti, ha nem is azonnal, de talál rá alkalmat, lehetőséget.


Meghallgat, mindig mellettem áll. Tiszteletben tartja a döntésem még akkor is ha tudja az nekem rossz lesz.

2021. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Uramjézus, vele akarsz közös jövőt?

Mégis milyen okból, mikor szemlátomást semmi sem működik a kapcsolatotokban, kezdve az alapvető kommunikációval, ami mondjuk úgy a jéghegy csúcsa.

Mi bajod van neked? ennyire becsülöd csak magadat?

Veszel egy szar kapcsolatot és azt hiszed majd gondolatban addig kozmetikázod, amíg majd épphogy elmegy kategória és akkor lehet erre jövőt alapozni?

A hiba a te készülékedben (is) van.

most komolyan azzal érvelsz, hogy vele maradsz, mert nem ismered fel a jeleket és akkor a következőben sem fogod látni és így jársz megint?

Fogd már fel, hogy azért nincsenek nálatok jelek, mert nincsen semmi amit jelezni lehtne, teszem azt szeretet, tisztelet, megbecsülés, bizalom.

Kutathatod napestig, mert nincsen a kapcsolatototkban ilyen, ha meg lenne nem kellene vizslatni, mert ÉREZNÉD ÉS TUDNÁD magadtól is, ez értsed már meg.

Miért gondolod, hogy változni fog bármi is attól, ha látni vélsz bármiféle jelet?

ne legyél már ennyire ostoba az isten áldjon meg, ez a fószer egy mérgező pali, aki semmi mást nem csinál, csak még lejjebb dörgöli kemény munkával az amúgy is éppen csak npislákoló önbecsülésed.

Önsorsrontásnak híjvák amit csinálsz, de ha tényleg ennyire egyszerű teremtés vagy és ennyire vak, akkor csak kérjél használati utasítást a palidhoz (vagy bármelyikhez) és reménykedj, hogy feltűnik majd a fény az alagút végén, de elspoilerezem a film végét és elárulom neked, nem lesz happy end, sem fény meg jel, csak szakítás, az már csak rajtatok áll mennyit gyötritek előtte még egymást, illetve melyikőtök unja hamarabb el.

Arra is készülj fel, ha ilyen kis zsarnok fajta, aki mindig mindenért mást okol, lehet ő dob majd előbb, ha talál egy még inkább idomíthatót, aztán akkor kesereghetsz, hogy elhagyott ez a főnyeremény, pedig mindent megtettél és nem tudnálak érte sajnálni, mert ilyen szintű önbecsapás mellett, már megérdemled a sorsodat.

Segíteni annak lehet, aki ebben partner, aki ehhez maga is hozzátersz, te csak valami megoldó kulcsot vársz, ami nem létezik, de igazán cselekedni, változtatni nem akarsz, mert ahhoz gyáva vagy, inkább próbálod mosdatni ezt az isten barmát.

Hát, sok sikert kislány, sokan szeretik vágni maguk alatt a fát!

2021. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En váltok, nem arrol van szó.

Muszaj is lesz mert ugyis elhagy ahogy en látom

2021. nov. 8. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyannal vagy akkor nincs rossz érzésed.. nyugodt vagy..stb..
2021. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!