Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak.Ti mikor jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak.Ti mikor jöttetek rá arra,hogy a nő is ugyanolyan halandó,akárcsak ti? Nem hercegnő,nem más bolygóról való.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez tini kategória. Egy férfi ilyet nem gondol.
2021. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az.Pár ismerősöm úgy tekint rájuk, mintha istenek lennének.
2021. nov. 8. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Amikor egy izmosabb babgulyás után, amit sunyi módon bechiliztam, de ilyen sunyi fajtával, hogy elsőnek csak alig érzed, és pár perc múlva kezd hatni...szóval egy ilyen pár tányér betermelése után, akkorát durrantott a wc-n hogy a közeli faágról még a galambok is felreppentek.

Kérdeztem hogy minden rendben, de majdnem 10 percig benn volt még, aztán mikor utána bementem, megértettem, miért.Még a fal is barna pettyes volt.

Festeni kellett utána.

2021. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
XD
2021. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Mindig kérdezik tőlem, hogy miért és hogyan meg honnan van bátorságom odamenni szinte bármelyik nőhöz.

Nos a válasz egyszerű: Ez a kép jut eszembe: [link] Ha egy ilyen finom csaj, aláfekszik ilyen állatoknak, akkor miért is lennének a nők különlegesek?

2021. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

2-es!

Jujj ez nagyon x@r élmény lehetett neki.

2021. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

nem igazán volt ilyen időszakom, talán legfeljebb abban az egy-két évben, amikor a lányok már kezdtek nőiesedni, nekünk srácoknak meg még az első szőrszál se nőtt ki a fütykös tövében.

ezt a hozzáállást, miszerint a lányok mintha valami angyali (de legalábbis nagyon más) faj lennének, főleg olyan haverjaimon láttam, akik az egész addigi életüket legnagyobb részt fiúk között töltötték.

2021. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem más bolygóról való, de ha szeretem akkor a királynőm, a támaszom, a jobbkezem. És megadom neki azt ami tőlem telik. Nem csak az anyagiakra gondolok, habár ha igazi társam van akkor természetes hogy ott is a lehető legtöbbet adom magamhoz mérten.
2021. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Csak a lúzerek hiszik azt hogy a nők Istentudjamik... A fullus csajaim voltak a legundorítóbb teremtmények.
2021. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert azok, ma már a nők is ügyesen eltartják magukat, szóval nem eleg férfinak születned, ha nőt akarsz! Le is kell tenned valamit az asztalra! A jobbak vagy sikeres ferfival vannak együtt, vagy senkivel, mert nincs ránk szüksegük
2021. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!