Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valakinek van párja, de még így is barátkozik ellenkező nemű emberekkel? (vagyis ugyanolyan neműek mint a párja)

Figyelt kérdés

Szerintetek ez rendben van?

Mi fér bele egy ilyen barátságba?

Találkozhatnak kettesben?



2020. júl. 9. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Belefer es lehetnek is. Ketten este mar nem örülnek ha elmennenek iszogatni pl vagy kirándulni nekem legalábbis
2020. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szinte kizárólag ellenkező nemű barátai vannak. Oda megy ahova akar :D köztünk ez pont h a bizalmat erősiti, egyikünk sem olyan ostoba h a kapcsolatot romboló tetteket hajtsunk végre.
2020. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván kérdés, milyen célból, de ezt sztem aki nem teljesen hülye az emberekhez, le tudja szűrni. Van az a típus, aki ególegyezgetésből, talonban tartásból, flörtölésből barátkozik olyan neműekkel, mint a párja, van aki meg azért, mert bennük talált lelki társat. Nekem is volt már férfibarátom amikor az exemmel együtt voltunk, semmi olyan nem történt, igazából csak művészetről, filmekről beszélgettünk meg eljártunk egy baráti társasággal iszogatni. Exemnek is voltak nőnemű ismerősei, egyikükkel sem viselkedett gyanúsan.
2020. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Míg a jó ízlés határain belül teszik, addig nincs benne szerintem kivetnivaló.
2020. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen normális.
2020. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ellenkező nemű barátom, pedig férjnél vagyok. Itt agyban tudni kell, hogy csak barátság. Ha ezt sikerült tudatosítani, akkor nincs akadálya.
2020. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam bunkó és zárkózott lenni azért, mert van párom. Viszont pl beülni az újdonsült barátommal/barátaimmal nem érzem helyesnek egyszerűen kettesben. Meg az ilyen sutyibeszélgetéseket sem. Nem azért, mert a párom egy féltékeny disznó, hanem mert én érzem cikinek, hogy komolyan, foglaltként egy másik pasassal ücsörgök és cseverészek a szabadidőmben randiszituációban? Mégis minek? :D

Ha így megismerek valakit, azzal azért tartom a távot és ha tényleg barátomnak tudom titulálni, akkor mihamarabb bemutatom a párom az illetőnek. Nem szeretem, ha bárki azt gondolja rólam, hogy "na, ennek is viszket odalenn". És nem szeretem magam kínos helyzetbe hozni azzal, hogy valaki úgy veszi a kedvességem, hogy nyomulok. Nyilván a szaktársaimmal elbeszélgetek az egyetemen és a kollégáimmal is jóban vagyok, de azért barátként lógni valakivel, akit később ismertem meg, mint a párom és ellenkező nemű... Minek?

2020. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy természetesebbnek érzem a helyzetet, ha a kapcsolatom előtt meglévő férfi barátaimról van szó. Akkor is húzok egy határt, például nem csevegek velük hajnalig messengeren az ágyban és nem lófrálok velük kettesben este, de azért jobban bízom bennük, hiszen a párom is ismeri őket és már bizonyították a szingli korszakomban, hogy nincs hátsó szándékuk.
2020. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!