Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pároddal is ugyanolyan jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal is ugyanolyan jól el tudsz lenni mint a haverokkal/barátnőkkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap a párommal kettesben szilvesztereztünk. Megpróbáltam mindent hogy jó legyen. Iszogatás, beszélgetés, kártyázás, zenehallgatás, hülyéskedés stb. Láttam rajta hogy nem igazán élvezi a velem töltött időt. A telefonját nyomogatta és tulajdonképpen alig reagált arra amit mondtam.

Azt mondta hogy feleslegesen túráztatom magam, úgysem fogja velem olyan jól érezni magát mint a haverokkal. Ez az első komoly párkapcsolatom és nem tudom hogy ez most normális, vagy azt jelenti hogy valami nagyon nincs rendben és esetleg nem illünk össze. Én igazából ugyanolyan jól érzem/érezném magam vele is mint a barátnőimmel.

(3 éve vagyunk együtt)

Én: 26N

Ő: 31F


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jan. 1. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi ugyanolyan jól elvagyunk egymással, mint társasággal. Ez volt a 4. szilveszterünk együtt, de mindig csak ketten voltunk - közös megegyezéssel.


Nem lehet, hogy ő bulizni ment volna (már elígérkezett, rákészült), csak te "kihisztizted" a kettesben töltött szilvesztert?

2021. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttek hogy most mindenki otthon a családjával/párjával tölti a szilvesztert.
2021. jan. 1. 15:21
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen normális az hogy a haverokkal másképp érzi magát az ember. Jobban el tudja engedi magát szerintem, mint egy párkapcsolatban.
2021. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
en jobban erzem magam a parommal sok esetben mint baratokkal. o is benne volt abban hogy kettesben legyetek, vagy csak te akartad igy ?
2021. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is örömmel mentem volna bulizni vagy valahova de a többség így döntött. :)
2021. jan. 1. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Jobban érzem magam a párommal. A barátnőkkel is jó, de a párom az, aki mellett teljesen el tudom magam engedni, és önmagam lenni. Ez az ő elmondása alapján kölcsönös.
2021. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Még jobban is. Össze sem jönnék olyannal, aki társaságra nincs legalább azon a szinten, ahol a barátaim. Enélkül nincs tartós kapcsolat
2021. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem a barátaimat és jól érzem magam társaságban, de őszintén szólva a párommal érzem magam a legjobban. Jó, bulizni a szó-szoros értelmében nem tudunk úgy kettesben (pl szórakozóhelyen) mint haverokkal, de millió meg egy kettesben töltött esténk volt, amikor sokkal jobban éreztük magunkat (mindketten), mint mikor házibuliba mentünk 10 másik emberrel. Persze tradícionálisan mi is társaságban töltjük a Szilvesztert, de kicsit sem okozott problémát idén, hogy kettesben (hármasban, mert már babánk van) töltöttük az estét.

Engem igazából a leírásodban az ütött leginkább szíven, hogy őt teljesen hidegen hagyta a próbálkozásod, és még le is szólt, hogy hiába "túráztatod magad". Te megpróbáltad a legtöbbet kihozni az estéből, ő meg azt vetette a szemedre, hogy nem érsz fel a barátaihoz. Hát, őszintén szólva... Mindegy, rád bízom, hogy értékeld a kapcsolatod, de a leírtak alapján nem áll valami biztos alapokon.

2021. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Mashogy erzem magamat a baratokkal, de nem mondanam, hogy jobban. Ha bulira keszulnek es ehelyett csak lightos otthoni kettesben iszogatas lenne, lehet en is picit unatkoznek, arra gondolnek, hogy de jo lenne most egy nagyobb tarsasaggal, tobb ember = tobb beszelgetes, tobb sztori, tobb nevetes stb. De ettol meg nem hiszem, hogy le kene oltani a masikat, hogy ne turaztassa magat... :D Ha meg nem lenne a zene meg az iszogatas sem, akkor csak egy atlag otthon toltott este lett volna, nem?
2021. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül a párommal tudom teljes mértékben elengedni magam, közhelyes, de ő a legjobb barátom.
2021. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!