Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod kihasználja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kihasználja, hogy vonzó, előnyhöz juttatja magát. Zavarna?

Figyelt kérdés

Szóval a párod jó megjelenésű, kellemes személyiség, mások is érzékelik ezt. Nyilván máshogy szólnak, közelednek hozzá az ellenkező nem tagjai.

Például könnyebben, hamarabb kap időpontot helyekre, kedvezményt kap, jó kapcsolati rendszerre tesz szert, segítséget kap úton-útfélen mindenféle ügyben a kinézete, megnyerő személyisége miatt, stb. Soha semmit nem tesz cserébe a mosolygáson kívül. Ahhoz nagyon ért, annál tovább nem megy.


Zavarna?


2021. nov. 9. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Az is előfordul, hogy neked is kedvező dolgot ér el.
2021. nov. 9. 22:07
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2021. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok jóképű, csak normálisan viselkedek az emberekkel.

Én is kapok segítséget sokszor, mindenféle csere nélkül.

2021. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

ekkora baromsagot. szerinted ez igy megy? alomvilagban elsz, de nagyon durvan. soha senki nem kapott meg kedvezmenyt vagy hanarabb idopontot onmagaban azert, mert jol nez ki. esetleg azert, mert kedves.

sot, szerintem sok irigy, rosszindulatu ember van, aki kifejezetten inkabb keresztbe skar tenni a dekorativ embereknek.


de amugy ha igy lenne, se zavarna. nem leszek irigy a paromra, mosolyogni pedig nem megcsalas vagy bun.

2021. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
#4 remélem, tudod, hogy nem csak a kérdező él álomvilágban
2021. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Annyiban hasznalja ki, hogy folyamat úgy van a kapcsolatokban hogy ugyis siman lecserelhetne barkit ha akar, igy nem kötődő senkihez, és uton utfélen teszi is a másik nemnek a szépet, ápolja a jo ismerettségi kapcsolatokat(hogy legyenek talonban)

Hivatalokban orvosnal stb inkább a penzukkel vesztegetéssel szereznek előnyöket


A mostani és az exem is ez a tipus

2021. nov. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon vicces, hogyha valaki kedves(mosolyog) és szép, az előnyhöz juttatja magát és kihasználja az adottságait, ha valaki kedves(mosolyog) és átlagos, azzal azért rendesek, mert normális a viselkedése:)


Jó lenne ezt a kettős mércét megszüntetni, mindkettővel azért rendesek mások, mert normálisak, kedvesek.


De, a szimpatikus(viselkedés vagy megjelenés vagy mindkettő alapján) emberekkel jobb fejek, többször kapnak dicséretet, többször mosolyognak rájuk, többször kapnak kis ajándékokat vásárlásnál, ingyenes termékmintát, nagyobb gombóc fagyit.. Már gyerekeknél is látszik, ha csini és kedves, akkor ingyen kapja a rolettit a fagyihoz 6alkalommal a tízből, többet mosolyognak rá és többet dicsérik az arcát, ami csúnyán öltöztetve is ugyanolyan, akkor mégse dicsérik.


Két dolog fontos ahhoz, hogy előnyhöz juss, a viselkedés és a jó megjelenés. Ha mindkettő megvan, más a világ. Én magamon is tapasztalom, a gyereken is tapasztalom, hányszor adják át a helyet a buszon, hányszor engednek át a zebrán, vásárlásnál hányan tukmálnak ingyen dolgokkal.. annyira, hogy a gyerek már évek óta el se kéri a holmikat, mert nem új dolog, hogy felajánlanak neki ajándékot, én meg hajlamos vagyok azt hinni, hogy mindenki egyből átenged, ha át szeretnék kelni. Smink nélkül, kócosan, előnytelen kabátban van, hogy senki nem enged át

2021. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen módon használja ki. Ha csak ajánlanak neki dolgokat, mert karizmatikus, csinos/jóképű, az nem zavarna. Ha ezt ő maga gerjesztené félreérthető bókolgatással, flörtölgetéssel, incselkedéssel, az viszont igen.
2021. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!