Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok mi az okozója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi az okozója ennek a problémának?

Figyelt kérdés
Szerelemmel indult házasságunk mára megromlott. Most a legnagyobb problémánk megoldására szeretnék javaslatot tőletek. Páromat anno nagyon vonzónak találtam, eleinte gyakran volt szex. Bár pár hónap után szóltam hogy valamelyest vegyen vissza a tempóból. Szerettük egymást, összeköltöztünk. Nagyjából 1-2 évig ment rendben a szexuális életünk, bár ritkán voltak részéről sértődések amelyik nap nem volt kedvem a szexhez. Azóta viszont szépen lassan csökkenőben a vele való együttlétem, mára a libidóm felé nulla. Nem tudom más férfi iránt tudnék-e még vágyat érezni, ez jelenleg nem is érdekel. Nem tagadom, beleestem a változókorba közben, mégis nehezen képzelem el hogy ez indokolná a teljes vágymentességet részemről. Párom gyakran akarná, én száraz vagyok/fáj, rettenetes a helyzet. Szeretem őt most is, bár nem szerelemmel. Párom közel sem kedves annyit velem mint rég, bár ő azt mondja azért mert alig van szex. Egy héten egy-kettő van egyébként, de így hogy már fájdogál is, már előre félek tőle. Ő nem durva egyáltalán, mégis ez a helyzet. Ő csak lelkileg neheztel rám meg szavakkal. Mit gondoltok, ez a változókor vagy meguntam őt, esetleg pszichés lehet a problémám?
2021. nov. 10. 11:27
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Szerintem ez hormonális dolog, érdemes lenne elmenned menopauza szaktanácsadó nőgyógyászhoz.

Mondjuk szerintem elég nagy baj, hogy ha nem szexeltek, akkor kvázi már nem is kedves veled a párod, de ez azért szintén egyéni vélemény, azért a menopauza alatt levő hölgyek hangulata, személyisége kissé változékony.

De ha nem erről van szó, akkor (szerintem) nagyon nagy baj amit írtál, az ő részéről.

2021. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"Egy héten egy-kettő van egyébként"


Ezzel pont hozzátok a 30-as házaspárok átlagát, pedig gondolom jóval idősebbek vagytok.


Amúgy lehet ám sikosítót venni, ha a változókor miatt kéne.

2021. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Síkosító sem segít.
2021. nov. 10. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, illetve önterápiának kipróbálhatnátok, hogy külön alszotok egy ideig, feltéve ha a párod is belemegy. Ez segíteni szokott és feltárhat mélyebb problémákat is.
2021. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi már jó ideje nem alszunk együtt mert éber alvó vagyok és párom nagyon forgolódik. Felkel éjszaka wc-re is. De szoktunk este együtt tévézni.
2021. nov. 10. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezzel mellélőttem :D
2021. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Heti 1-2... 😂 Nálunk fél évente van ennyi, nem is értem mi a gond.


Egyébként a legnagyobb libidó gyilkos egy olyan nő, aki nem akar szexelni. Szóval keress megoldást a problémádra.

2021. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a síkosító nem segít, akkor menj el nőgyógyászhoz. Egy banális gombás fertőzés is lehet az oka, hogy fáj a szex. Mikor voltál dokinál utoljára?
2021. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!