Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok problemanal ti szakitanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok problemanal ti szakitanatok vagy varnatok hatha valtozik a helyzet?

Figyelt kérdés
A paromnak van egy exe es egy gyereke,h-vig a parom van a gyerekkel delutanonkent estig,amivel nincs baj,persze legyen vele,de havi 1x sincs olyan h azt mondana hogy egy egesz napot egyutt vagyunk,az exevel karacsonyozik a gyerek miatt,24-en,25en meg a parom anyjahoz mennek ebedre.mi meg 26-an ebedre..ha nyaralni megyunk akkor a gyerekkel,kettesben max 1-2napot nyaralunk.Kozos lakast nem akar mert a lakas amiben lakik azt szereti a gyerek..mondtam h nekem igenyem lenne ra h legalabb 1napot csak kettesben legyunk de suket fulekre lelt.Mondtam h menjunk kirandulni vagy setalni vagy valahova..de nem.Kertem h ha atjon hozzam akkor ne 10-11re este hanem legalabb 8-9korul.De arra azt mondja h a gyerek utan akar pihenni...Ugy erzem h velem egyatalan nem akar idot tolteni..Van videken az anyukajnak egy haza,annak a szomszedjaban epitkezik.Mondta h majd oda koltozunk.Most mar azt mondja h nyari nyaralo lesz es majd megyunk az anyukaja hazaba..De nem tudom h abba az anyukaja mennyire menne bele..Nem tudom h varjak e h valtozik a helyzet vagy szakitsak..
2021. máj. 19. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled tervez, hanem melletted. Hol vagy te a kapcsolatban, azon kívül, hogy átmegy szexelni?
2021. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
nem véletlenül elvált. ráadásul a válás miatt még kontrollálóbb, még birtoklóbb, még önzőbb lett. csak kihazsnál.
2021. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a párod gyerekét helyettesítsük be arra, hogy az a gyerek közös. És akkor ebben a formában gondold végig. De szar ember lehet, hogy foglalkozik a saját gyerekével. 😐
2021. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Annak soha semmi értelme nincs, ha az ember csak tehetetlenül ül és vár, hátha magától változik valami. Az élet egyik területén se működik ez a "stratégia", a párkapcsolatokban sem. A dolgok attól változnak, hogy a két fél megegyezik valamiben és utána mind a ketten aktívan tesznek érte - ez nálatok nem áll fenn, mert ő szarik rád, tehát hiába vársz a semmire.
2021. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez a pasi nem akar elköteleződni melletted. Sőt, szerintem ő az exét akarná inkább. Mennyi idős a gyerek? És mióta vannak külön? Én nem gondolom normálisnak a 24-ei közös karácsonyozást, amikor a feleknek van már új párjuk. És abban sem vagyok biztos, hogy a gyereknek ez jó, mert azt a hamis reményt keltheti benne, hogy a szülők újra együtt lesznek. Nálunk úgy volt (én voltam a gyerek), hogy a nap egyik fele apámnál, a másik anyámnál, aztán az egyik nap itt, másik ott. Aztán, amikor idősebb lettem, már máshogy.

De nem normális, hogy mindig a gyerekkel mentek csak nyaralni, amikor két szülője van a gyereknek. Kell együtt is, de külön is.

A pasi összeköltözni nem akar.

Nem akar veled kettesben lenni.

Szerintem csak arra vagy jó neki, hogy így nem kell egyedül töltenie az estéket, van egy mindig ugrasztható ágybetétje, akivel mindent megtehet, aki nem várja el, hogy felelősséget vállaljanak érte.


Nem, én hótziher, hogy nem várnék, és kiadnám az útját. Nem akarnék pótlék lenni, márpedig ebben a kapcsolatban csak az lehetnék.

2021. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3/4 nekem nem avval van bajom h a gyerekevel van.legyen vele..de nem hiszem h 30napbol egyet nem erdemlek h velem legyen,kozos program vagy csak apolni a kapcsolatunkat
2021. máj. 19. 11:42
 7/13 A kérdező kommentje:
4-5eve valtak el es 8 eves a gyerek..Mondta parom h azert karacsonyoznak egyutt mert a gyereknek ez fontos..h azt szereti a karacsonyban h egyutt van a csalad..Mondtam h akkor en is megyek de az exe azt mondta h neki semmi koze hozzam
2021. máj. 19. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
7 Végülis megvárhatod amíg 18 lesz a gyerek, hátha addigra emberként kezel a párod, de ha lenne egy kis önbecsülésed akkor még ma kivágnád.
2021. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Magyarul van egy csalàdja, téged meg dugópajtinak használ amikor épp kedve van. Ezért nem akar veled közös programokat meg 1 teljes napot eltölteni.
2021. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Igen, tudom, ezen az oldalon mindenki ezt javasolja, blah-blah. Azonban nálam sajnos már tapasztalat, hogy van, amikor jobb búcsút inteni. Nálunk közel sem voltak ilyen súlyos problémák, mint az, hogy kvázi volt egy másik családja melletted, mégis a szakítás bizonyult sajnos a legjobb megoldásnak. Évek után, úgy, hogy rengeteg esélyt adtam neki, és minden igyekezettel a kapcsolat mentésén voltam.


Ha nem kapsz elég szeretetet egy kapcsolatban, akkor sajnos lépni kell, különben lehúz.

2021. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!