Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi szituációk szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szituációk szerintetek problémának számítanak egy felnőtt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Ha a társad szervez egy nyaralást az anyjával és apjával, de téged nem hív meg.


2. Ha a társad elfelejti a születésnapod és a névnapod.


3. Ha a társad nem vesz neked legalább egy apró ajándékot nőnapra. (nem muszáj vennie valamit, de legalább főzne neked valami finomat vagy sütne.. De azt se teszi meg. )


4. Ha a társad magadra hagy téged(elmegy bulizni) miközben te nagyon beteg vagy.


5. Ha a társad veszekedés közben olyat mond neked, hogy "inkább húzzál vissza az anyádhoz"


6. Ha a társaddal nem laktok egymáshoz túl közel(távkapcsolat) , és egy napig egyáltalán nem is keresne téged telefonon..


2021. ápr. 26. 16:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kivételével egyiket sem venném jó néven. A nőnap nem nagyon szokott érdekelni, de azért a többit eléggé zokon venném.
2021. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%

1. Igen.

2. Igen.

3. Nem.

4. Ez komoly probléma.

5. Igen.

6. Nem.

2021. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, velem nincs akkora probléma.. Nekem az utolsó azért kicsit rosszul esne. Nyilván nem kell egésznap egymás seggében lógni, de legalább annyit sztem lehet írni a másiknak hogy szeretlek.. :D de ha ez nem akkora probléma, akkor nem fogok ezen idegeskedni.. :)
2021. ápr. 26. 16:52
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első miért gond? Talán össze vagytok nőve?
2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem probléma, amennyiben nem ütközik előre eltervezett közös nyaralással például. Ha ütközik az se baj, átszervezhetjük, csak időben szóljon.

2. A születésnap kicsit rosszul esne, mert eddig mindig emlékezett, de nem tragédia, előfordulhat. A névnap kamuünnep, nem tartjuk.

3. Teljesen normális, nem tartom a nőnapot.

4. Ha nem haldoklok éppen akkor még jól is esne, ha elmenne, így még nyugodtabban tudok egyedül pihenni. Ha veszélyes állapotban vagyok (pl. asztmával tüdőgyulladásom van) akkor úgyse hagyna ott.

5. Nem fér bele, szerintem normálisan is meg lehet beszélni dolgokat.

6. Simán belefér nálam, sőt még a 2 nap is. Volt rá példa részemről is.

2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Nekem nem probléma, ha megbeszéljük, hogy majd ő megy anyjával-apjával ekkor és ekkor. Miért ne tölthetne időt a saját családjával?


2. Erre azt mondanám kapcsolatfüggő, emberfüggő. A születésnap rosszul esne, mert én pl az összes barátomét is nagy dolognak tekintem, megszervezem stb és a sajátomat is szeretném kellőképpen megünnepelni és nekem fontos. De a névnap egyáltalán nem érdekel, hidegen hagy, kamuünnepnek gondolom. De van akit nem érdekel a saját szülinapja se. Ezért megegyezés kérdése.


3. Hülyeségnek tartom a nőnapot úgyhogy nem. (Nő vagyok).


4. Ha beteg vagyok akkor talán rosszul esne kicsit de amúgy nem vagyok a bulizás ellen.


5. Ez megint csak olyan amit nem tudok hogy hogyan esne, az adott helyzetben tudnám. Persze jól nem, de tudom azt hogy veszekedéskor az ember sok hülyeséget vág a másik fejéhez ami sokszor nem kapcsolódik a vitához vagy csak hirtelen felindulásból mondja. Anyum pl ilyen:D tudom hogy ő a hév miatt mondja.


6. Nem vagyok a másik nyakán lógós típus, 1 nap semmi, előfordulhat. Ha amìgy nincs más gond a kapcsolatban, ennyi semmit nem jelentene.


Ui: remélem azért senki nem pontoz le mert esetlegesen nem ért egyet:D

2021. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

Attól is függ milyen hosszú a kapcsolat.

1. igen (friss kapcsolatban nem)

2. igen (a névnapomat nem tartom, így az nem)

3. igen (az is elég, ha felköszönt)

4. nem, ha nincsen rá kifejezetten szükségem (mert mondjuk nem tudok kimenni egyedül mosdóba sem)

5. igen, minden körülmények közt

6. nem, ha máshol kommunikálunk/általánosságban tudok róla

2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%

1. probléma, alapból fura, ha valaki felnőtt létére a szüleivel megy nyaralni..

2. Probléma.

3. Nem probléma, de nekem rosszul esne.

4. Attól függ, ha előzetesen megbeszéljük, miért ne, nem kell ott ülnie és neki is szenvednie. Ha le se szarja, hogy beteg vagyok, az más.

5. Nem gáz. Indulatból sokmindent mond az ember amit nem gondol komolyan.

6. Nem gáz.

2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontozok😊 írjátok még 😊
2021. ápr. 26. 16:56
 10/31 anonim ***** válasza:

1. szülőkkel nyaralás : Ez nagyon zavarna, bár ez főleg azért, mert nincs olyan hú de szoros kapcsolatba se velük, tehát furcsállnám is, illetve amúgy sem egy szervezős típus

2. szülinap elfelejtés : Ez is nagyon zavarna, tekintve, hogy én minden apró kis ünnepre meglepem őt (szülinap, névnap, évforduló stb)

3. nőnap : Ez picit zavarna, a fentiek miatt. Bőven elég egy szál rózsa, vagy a kedvenc csokim, semmi extrára nem vágyom, de én romantikus, ajándékozós típus vagyok és erről tud a párom is, tehát tudja, hogy nekem jól esne

4. beteg vagy és elmegy bulizni : ez attól függ. ha együtt élnénk és mondjuk beteg lennék, de nem tudna amúgysem segíteni semmiben, max ülni mellettem, akkor menjen, miattam nem kell szolidaritásból otthon lennie. ha mondjuk komolyabb bajom lenne, ájulás, nehéz légzés, ilyesmi, akkor evidens, h támogatjuk egymást

5. ha ilyet mondana veszekedéskor : zavarna, mert én sem mondok ilyet még ha ingerült vagyok se. a nyugodt kommunikáció híve vagyok, csak így lehet konfliktust megoldani

6. ha 1 napig nem keresne : ez nagyon zavarna, mert 2021 van, mindenkinek van annyi ideje, ha közel laktok, ha távol, hogy írjon 3 mondatot egy nap. mi együtt élünk, mégis ha dolgozunk írunk 1-2 mondatot, hogy milyen a napunk, hiányzol, mit főzzünk este stb.


Szóval összességében mindegyik kicsit zavarna.


22n , 3 éve kapcsolatban, hála égnek még egyik sem fordult elő, max veszekedéskor 1-1 meggondolatlan kifejezés, de nem ilyen "húzzál ide meg oda" stílusú.

2021. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!